Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fél évet külföldön gyakornokos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél évet külföldön gyakornokoskodtam, a barátnőm pedig azon a véleményen van, hogyha ő megvárt, akkor én is várjak rá, és ne szexeljünk egy évig, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mindezt azért, mert hogy én a karrieremet választottam ő helyette, elhidegedtünk egymástól, és szüksége van rá, hogy bizonyítsak neki. Ezt még meg is értem, csak azt nem, hogy miért szexmegvonással akarja ezt elérni. Akárhogyan próbáltam erről beszélni vele, nem tudtam megérteni. Ti mit gondoltok? Egyébként Angliában voltam fél évet, úgy gondoltam, hogy ilyen lehetőségem nem adódik még egy. Ő meg dolgozik itthon, így 3x találkoztunk a fél év alatt. Kétszer én látogattam haza, egyszer ő. Szeptemberben megyek haza végleg, még egy félévem van az egyetemen. 25f, lány is 25

2014. júl. 27. 19:25
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
És vele akarsz maradni?
2014. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
Másképp nem lennék kétségbeesve.
2014. júl. 28. 15:27
 43/46 anonim ***** válasza:
Ha együtt akarsz vele maradni, akkor kibírod, ha ennyire nem hajlik a kompromisszumos megoldásra, vagy otthagyod.
2014. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 Kerida ***** válasza:

Én azt javaslom amit Veronika mondott. Izgasd fel, kezdj bele a játékba, azt hagyd hoppon.


Ha egy hét múlva sem mászik rád ott gáz van.


De én tartom, ha mindezt elmondtad neki és nem fogja fel, akkor ez a kapcsolat így is úgy is megy a lefolyóba. Egy kicsit is értelmes nő felfogja a dolgokat, és nem a kicsinyes szabályait ismételgeti.

2014. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

A legkomolyabban mondom! Ne gondolkodj komolyabb dolgokba! Ha mazohista vagy persze áldásom rátok, de ne szaporítsátik az elváltak számát!

Amikor itthon voltál nem voltatok együtt? Mert akkor rögtön bukik a rögeszméje! Elméletileg mind a ketten elvinási tünetben szenvedtek! Ő meg círógatna!? Azután meg ott hagy álló farokkal? Beteg ez a lány! Nem úgy gondolja, hogy kettőtökért is csináltad? Tehát nem gondolkodik hosszú távon!

Hidd el amikor lehull a hájog a szemedről sokkal rosszabb lesz! Olvastam a hozzászólásokat. Kivülállóként tisztábban látnak! Most lépj tovább!

Bár a te felelősséged, hogy cseszed el az életed!

2014. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
Szia! Mivel nem látunk bele a kapcsolatotokba, nem vonhatunk le igazán helytálló következtetéseket, de azt tudjuk, hogy egy távkapcsolat nem könnyű és a legelfogadóbb embereket is megviseli. Nem szép dolog ilyet kérni a barátnőd részéről, de mivel ez neki is ugyanolyan rossz lenne, én azt tudom elképzelni, hogy a lány sem gondolta ezt teljesen komolyan, csak kicsit mégis sértve érzi magát amiatt, hogy a munkát "választottad" helyette, így dacból mondja ezt,közben pedig ő is tudja, hogy butaság, amit kér,mert nem vezet sehova és nem szórakozásból hagytad ott, de mégis rossz érzés neki. Vagy lehet, hogy kicsit elbizonytalanodott a távolság miatt és szüksége van egy ilyen megerősítésre, hogy te így is kitartanál mellette és akár még ezt is vállalnád érte. Éreztesd vele, hogy neked ő a mindened, és bármire képes lennél a kapcsolatotokért. Ha előtte minden rendben volt köztetek, biztos lehetsz benne, hogy nem akar majd egy évet várni, csak kell neki egy kis idő, hogy ismét biztonságban érezhesse magát. És hiába mondják itt mások, hogy zsarnokoskodik, hagyd el, stb, valószínűleg nem gonoszságból teszi, csak tényleg megviselte ez az idő és rosszul reagálja le. Sajnos nincs mindenkinek sziklaszilárd önértékelése, nem lehet minden helyzetet tökéletesen kezelni. És ha a lány egy hárpia lenne, valószínűleg a kérdező sem problémázna ezen ennyit, ő is olyan könnyen szakítana, mint az ide kommentelők többsége állítja. És miért szexmegvonás? Mert hatásosabb próbatétel, mintha azt mondaná, hogy nem foghatod meg a kezét egy évig v nem ehetsz csokit:D
2014. aug. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!