Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyünk, ha nem vállalhatj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk, ha nem vállalhatjuk fel a kapcsolatunkat a barátai köreink miatt? Lesz valaha jövőnk? (hosszú)

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kedves lány. Bár nem vagyok szegény, de hozzá képest csóró vagyok. Egy buliban láttam meg, a barátnői körül és megtetszett ezért odamentem hozzá (akkor még nem tudtam, hogy gazdag), megdicsértem, hogy milyen szép és ha lenne kedve szívesen meghívnám valahova. Láttam rajta, hogy leblokkolt, mondtam neki, hogy nem kell most válaszolnia, jelöljön be Facebook-on, majd megbeszéljük. Persze a barátnője egyből kifaggatot, hogy milyen kocsim van stb. Mondtam 14 éves (meg a márkáját), de teszi a dolgát. Erre kiröhögött és elzavart, hogy akkor sok szerencsét "lúzerkém". Otthagytam őket, mondtam magamban, hogy ez nem sikerült. Másnap viszont felvett a lány. Elnézést kért a barátnője miatt és megkérdezte, hogy komolyan gondoltam-e a meghívásom, mert ennyire édesen nem kérték meg ilyenre és bátor lehetek, ha barátnői előtt is odamentem hozzá. Elmentünk randizni és eléggé összemelegedtünk. Mondta, hogy végre egy fiú, aki nem akarja megfektetni az első randin és tetszik az életcélom, elképzeléseim. Összejöttünk és ismételtük a randikat. Haverjaim egyszer megkérdezték, hogy kivel randizom és kiszedték belőlem. Azt mondták, hogy ne hazudjak, mondom ez az igazság és azt javasolták, hogy ha nem hazudok felejtsem el, mert mindenki azt fogja hinni, hogy a pénzére hajtok. Megbeszéltem a lánnyal és azt mondta, hogy ő se akarja elmondani a barátnőinek, mert fél, hogy kiröhögik. Én is azt hazudtam a haverjaimnak, hogy szakítottunk. Közben a hátuk mögött dúlt a szerelem. Nemrég szülei nyaralójában töltöttünk egy hetet és nagyon jó volt vele és ő is örült neki. Tudja, hogy szeretem és nem a pénze kell, amúgy is ha tudok nem hagyom, hogy ő fizessen. De ha nincs velem nem tudok aludni. Azon gondolkodok, hogy lesz-e valaha jövőnk. Örök életünkig nem lehet hazugságban élnünk. És már nem vagyunk annyira fiatalok sem, bár még 20 alatt. De folyton azt hangsúlyozza, hogy nem akar elveszíteni.

2014. aug. 8. 00:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta, ki tudtatok tartani egymás mellett?
2016. márc. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!