Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiszerettem volna belőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerettem volna belőle?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a barátnőmmel,csináltam 1-2 marhaságot és nagyon becsülöm benne hogy kitartott mellettem aztán ő is csinált 1 hasonló dolgot,és akkor megváltozott "rossz" lett velem szemben szakított nem keresett stb stb,aztán egyszer felkeresett és minden újra a régi (kb 1 hónapos szünet volt) de egyszerűen idegesít már néha,kedvem sincs mindig hozzá,állandóan rajtam "lóg" jól esik meg minden de amikor ott vagyok hogy szakítanék egyszerűen megállok nem megy,lehet hogy hozzá szoktam volna a másik énéhez?Mert akkor kajtattam utána kerestem,futottam utána amikor külön voltunk és hirtelen minden a régi.Vagy egyszerűen csak vissza kell rázódnom szerintetek?

2014. aug. 10. 07:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy elég bugyuta kérdés de hogy ti mit szűrtök le?Mert néha érzem hogy szeretem néha nem és van hogy az őrületbe kerget a marhaságaival és untat..
2014. aug. 10. 07:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd el ,szerintem elmúlt a szerelem
2014. aug. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nem hiszem, hogy egyből szakítani kéne.... mindig ez megy manapság, dobd ki, hagyd ott...... a pasiknak nem tudom miért az a vonzó ha egy nő " leszarja" akkor odavannak érte, ha meg a csaj szeret jobban odavan akkor meg nem kell..... az érzéseid csak te tudhatod, te érezheted, beszéld meg vele, vagy hagyj időt magadnak ha ez után is úgy érzed inkább a nem akkor szakíts.......
2014. aug. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Beszéljétek meg szerintem :D
2014. aug. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!