Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legtöbb férfi miért ijed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi miért ijed meg attól a szótól, hogy komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 10:56
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
66%
én nő létemre irtózok tőle
2014. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
55%
A komoly kapcsolat az két szó. Heil Grammar Hitler!
2014. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
utolsó, erre mondják, hogy "gazdagok a lelki szegények"..................................
2014. aug. 10. 11:31
 14/33 anonim ***** válasza:
A komoly kapcsolat felelősséggel is jár,és sokan nem merik ezt vállalni.Legalábbis azok,akik még nem nőttek fel.Sajnos ebbe én is belefutottam,most adtam ki az útját az illetőnek.
2014. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 LazyJones ***** válasza:

Kedves Kérdező, én viszont azt látom, hogy azok a lányok, akik az elején úgy indítanak, hogy komoly kapcsolatot szeretnének, legtöbbször lelépnek az első komolyabb problémánál:)

Szerintem ez annyiban hozzáállás kérdése, hogy van, (pl én is,) akinek a távlati terve család, házasság, gyerek, monogám kapcsolat. Azok ha találnak egy megfelelő partnert, nem nagyon fognak ugrálni, és így meglehetősen kevés ideig vannak "szóló pályán". A maradék egy része sosem akar tartós kapcsolatot, mert a függetlenséget szereti, illetve vannak a hezitálók, akik igazából mindkettőt szeretnék valamennyire. Na azok azok, akik "megijedhetnek".

2014. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
vagyis utolsó előtti csajnak címeztem, nőnek nem nevezném az illetőt..agyi érettség tekintetében
2014. aug. 10. 11:32
 17/33 A kérdező kommentje:
15 na ezek a hezitálók a nem érettek, mivel baromira nem tudják az élettől mit akarnak, sztm ez a legrosszabb fajta, aki csak kiidegel
2014. aug. 10. 11:34
 18/33 A kérdező kommentje:
Akivel most szakítottunk srác is ezt mondta "néha úgy érzem, jó lenne már valaki, néha viszont jól elvagyok egyedül is" Akkor kifogtam egy hezitálót :)
2014. aug. 10. 11:48
 19/33 anonim ***** válasza:
nem, nem, erre mondják azt, hogy mindenki a saját háza előtt söprögessen :D kérdeztél, válaszoltam. :D nehogy már te mondd meg, hogy mit érezzek/gondoljak :D köszi :D
2014. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Moderátorok nem fogják törölni, de bírom a kérdezőt:D Ilyen nő kell:)
2014. aug. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!