Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legtöbb férfi miért ijed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi miért ijed meg attól a szótól, hogy komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 10:56
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
És a 19-es az aki nem söpröget a háza előtt:D
2014. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
dehogynem, még le is mostam a járdát :D:D:D
2014. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

azok a nők, akik nem törekszenek komoly kapcsolatra, családra, gyerekre = ri**ncok...

ezt nem kell túlmagyarázni, ilyen egyszerű a képlet.

egoista ri**ncok.

2014. aug. 10. 12:22
 24/33 anonim ***** válasza:
Ahahahaha :D el vagy te tévedve, kiscsillag. Először suli, munka, hogy a kölyköt legyen miből eltartani. De ha te cigány vagy, akkor szülj csak a semmibe, hajrá :D
2014. aug. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
és ostobák is, mint a föld...akit össz-vissz néhány du**gás kielégít valakivel, az normális nő ugyanis semmiképp sem lehet..ezt kár ragozni.
2014. aug. 10. 12:24
 26/33 A kérdező kommentje:
jah, hogy egy 16 éves kis hue pi***a akarná itt osztani az észt nekem? :D érződik a stílusodon, hogy nem vagy több ennyinél............ nagyon primitív vagy... minden pasit sajnálok, akivel valaha is érintkezel és fogsz
2014. aug. 10. 12:26
 27/33 anonim ***** válasza:

"azok a nők, akik nem törekszenek komoly kapcsolatra, családra, gyerekre = ri**ncok.."

Neked is csak épphogy pislákol a 60 wattos izzó a fejedben. Azok a nők, akik nem törekszenek komoly kapcsolatokra és családot se akarnak, azokat karrieristáknak hívják. Nem sokat tudhatsz a nőkről, szóval engedd meg, hogy meséljek róluk. Tudod, ha egy nő terhes lesz, akkor elmegy szülési szabadságra, utána meg gyesre és ott is marad pár évig. Na már most, ha te 3 éven keresztül voltál távol, akkor szerinted az a 3 le nem dolgozott év hogy mutat as rezümédben? Szerinted miért van az, hogy családanyák nem tölthetnek be vezető pozíciókat? A karrierizmus és a családanyaság olyan, mint a mongúz és a vipera. Az életben nem maradnak meg egymás mellett. Nem is illetlek semmiféle jelzővel inkább, mert a trágár szűrő úgyse engedné leírni.

2014. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

utolsó, ne sírjon a szád, ha nem tettél meg mindent azért, hogy jó életed legyen...

mindenki a saját szerencséjének kovácsa..

aki tanul, szorgalmas, jó állása van ahonnét elmehet szülni, aki nem az,,,magára vessen..

2014. aug. 10. 12:29
 29/33 anonim ***** válasza:
Én már túl vagyok egy komoly kapcsolaton, gyerekek és család kipipálva. Lenulláztak, és ezt nem szeretném megismételni (igaz, most már nincs is mit lenullázni rajtam). Miért is akarnék megint komoly kapcsolatot? Világosíts meg és taposs el engem is, kérdező!
2014. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
úgyhogy nem kell a magyarázkodás a 3 éves szülési szabadságról, meg visszailleszkedésről... akinek van szakmája, tudása, az el bír helyezkedni...és ha elég talpraesett megcsinálja a szerencséjét... akik ilyen kifogásokkal jönnek, azok komolyan a dark side-on állnak. én villamosmérnökként nem parázom (pedig lány vagyok),,,de mondjuk alapból ott kezdődik, hogy mindent önerőből raktam össze, értem el, senki nem segített..mostmeg mindenem megvan... szóval ez csak h*lye duma és nem a kérdéshez tartozik
2014. aug. 10. 12:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!