Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legtöbb férfi miért ijed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi miért ijed meg attól a szótól, hogy komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 10:56
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
47%
Megint egy 15 éves szűz fiúcska, akit halálra frusztrál, hogy nem kap puncit és itt vezeti le azzal, hogy ostobábbnál ostobább dolgokat hord össze a nőkről. Amúgy férfi vagyok barátom, akinek van némi élettapasztalata, megjárt jó néhány munkahelyet és tudja, hogy a nőnek mekkora az értéke a munkaerőpiacon, képzettségtől és tapasztalattól függően. Ha te oda állítasz egy agrármérnöki diplomával egy biogazdaságba és van melletted egy ugyanolyan végzettségű és ugyanannyi tapasztalattal rendelkező nő, mint te, akkor kifújhatod magad, mert téged választanak úgy is, mert nálad nem áll fent annak az esélye, hogy teherbe esel és évekre eltűnsz. Bár gondolom ha lesz is diplomád, akkor az is egy vécépapírgurigára lesz kinyomtatva.
2014. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
24 vagyok, kicsit több élettapasztalattal, mint te. :D Hol látsz te ilyeneket, hogy el lehet helyezkedni, lol???? Valami nagyon szép álomvilágban élhetsz akkor. És amúgy én nem d...gok össze-vissza, de attól még nem szeretném lekötni magam. Ohhh, de kárnak is magyarázok itt neked dolgokat, amikor képtelen vagy felfogni :D
2014. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Én nem ijedek meg.

Pont azt keresek csak nem találok hozzá olyan nőt aki szintén ezt szeretné.

2014. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!