Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális a pasim? Szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a pasim? Szerintem "háziasszonyt" akar belőlem csinálni?

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődött hogy nem olyan rég összeköltöztünk (fél éve egyébként nagyon szeretjük egymást) amit tudni kell rólunk ő egy átlag normál családból származik mi pedig elég tehetősek voltunk mindig is tehát jó móduak.. ezzel nem is lenne baj de a dolog a következő elvárná tőlem hogy mosogassak takarítsam a lakást egész nap mossam a ruháit tehát minden ami egy háziasszony feladata plusszba még hogy én főzzek neki :O nem is tudok főzni kezdjük ott még lehet ételmérgezést is kapnánk a másik hogy nem hogy beiratkoznék valami főzős iskolába mert úgyis "annyi szabadidőm" van szerinte hát igen de azért én a szabadidőmben sok mindent csinálok sok barátnőm van kozmetikustól kezdve fodrász fürdő stb...de ez nem is tartozik ide én felvetettem az ötletet hogy akkor vegyünk fel egy bejárónőt aki szépen ellátja az otthoni dolgokat de erről ő hallani se akar mert hogy az milyen már..hát nem tudom milyen mert nekünk otthon mindig is bejárónőnk volt és eddig is tudtunk étteremből rendelni akkor ezután miért ne? Mellesleg azért megnézném mennyire kívánna ha hazajönne én meg otthonkába zsíros hajjal smink nélkül tök igénytelenül várnám..

szó mi szó én nem értem a hozzáállását jó elhiszem hogy náluk nem volt ez szokás (meg is lehet nézni az anyját 20 évvel öregebbnek néz ki a koránál szerencsétlen nő) de ha megtehetjük mert elég jól élünk akkor könyörgöm miért ne? És miért én szenvedjek?!

Bocsánat ha kissé hosszúr sikeredet csak már nagyon kibuktam ma a barátnőim is el vannak halva tőle egyébként


én 24 éves vagyok ő pedig 31



2014. aug. 22. 20:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%

nőj már fel

attól még lehetsz ápolt és boldog hogy egy héten legalább egyszer porszívózol vagy mosol

az meg a legalja hogy nem vagy képes egy rántottát összedobni

egyszer meg kell tanulni ezeket a dolgokat és most el is jött az ideje

és az hogy excelben vezeted a sz@arságokat nem munka hanem kifogás

2014. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem szeretnélek elkeseríteni, de a barátod elvárásai teljesen normálisak. Attól, hogy háziasszony vagy, nem kell igénytelenül kinézned. És főzni igenis jó! A neten fent van egy csomó recept, elkészítheted a kedvencedet, amit egyébként az étteremből szoktál rendelni! Sőt, áthívhatod a barátnőidet is, és főzés közben mehet a pletykaparty. Hidd el, hogy nagyon klassz, amikor nem vagy másokra utalva, mert Te is meg tudod csinálni a dolgokat! Sem a mosás, sem a mosogatás, sem a takarítás nem ördöngősség. Ha jól osztod be az idődet, akkor szépítkezésre is marad bőven. Én azt javaslom, hogy szépen lassan vezessétek be a házimunkát az életedbe! Mondjuk az első héten tiéd a mosogatás. Az viszonylag egyszerű, és 2 ember 1 napi szennyes edényét kb. negyed óra alatt el lehet mosogatni. Napi negyed óra az egész! És biztos vagyok benne, hogy a barátod nagyon örülne neki. Miért lenne szenvedés örömet szerezni a szerelmednek? A második héten próbáld meg mondjuk a teregetést is beszuszakolni a teendők közé. Az sem vesz igénybe negyed óránál többet. Ráadásul mosni nem kell minden nap 2 emberre! Én kettőnkre heti 1szer szoktam mosni. 1 fekete, 1 színes és 1 fehér adagot. A harmadik héten bővítheted a tevékenységedet azzal, hogy Te berámolod a mosógépbe a holmikat, és beindítod a megfelelő programot. Nyugodtan kérj segítséget a programválasztáshoz akár a barátodtól, akár a családod bejárónőjétől! ELőbb érdemes a mosást elindítani, és amíg dolgozik a gép, meg tudod csinálni a mosogatást, sőt, egy egyszerűbb étel elkészítésének is bele kell(ene) férnie, majd ki lehet teregetni. Az egész nem több, mint 2 óra, és mosni tényleg nem kell minden nap! Mindeközben meg lehet próbálgatni a főzést. Itt is segítséget kérhetsz a szüleid bejárónőjétől, hogy milyen egyszerűbb recepteket ismer. Annyira klassz, amikor Neked is sikerül valami, és finom lesz, és a párodnak is ízlik, és megy repetázni. A kozmetikus és a fodrász között igazán beleférhet egy fél órás alapanyag beszerzés a főzéshez. Végül jöhet a takarítás. Nem tudom, mekkora a lakás. Érdemes kezdetben napi 1 szobát teljesen rendbe szedni. Portalanítás, esetleg bútorápolás, porszívózás, felmosás, és kész is. Ha nem ismered a tisztítószereket, itt is kérdezhetsz a bejárónőtől. Szerintem napi szinten kb. 2 órát ha rá szánsz a háztartásra, nagyjából rendben tudod tartani a lakást, marad időd szépítkezni, nem kell zsíros hajjal, igénytelenül hazavárnod a barátodat, marad idő a barátnőkre, és a barátod is biztosan értékelni fogja a változást. 26/N
2014. aug. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Ugyan már utolsó...


Az ilyen előbb hagyná ott a barátját akibe rettenetesen szerelmes minthogy dolgoznia kelljen, az ilyenek akik így éltek 24 éves korukig otthon h semmit se kelljen csinálniuk azok nem fognak sohasem. Mert max hazamegy anyu meg apuhoz és mehet shoppingolni mert minden mást megcsinálnak helyette.

Aztán meg ott lesz majd az örökség amiből élhet.


Szerelmes....marhára mit mondtam előbb hagyná ott a szerelmét mintsem főzzön vagy takarítson.

2014. aug. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, igazad lehet, de én megpróbáltam komolyan venni a problémát. Én sem végeztem valami sok házimunkát, mielőtt összeköltöztem a barátommal, mert anya mindent megcsinált. Az én dolgom csak a saját szobám rendben tartása volt. De aztán együtt megoldottuk, beletanultunk mind a ketten. Gondoltam, ha nekem/nekünk ment, másnak miért ne menne. Én tényleg élvezem, amikor jól sikerül a vacsora, vagy kipróbálok egy új receptet, és sikerül, vagy meg tudom mondani, hogy mit lehetne rajta tökéletesíteni. Jó érzés, hogy a rumliból néhány óra alatt szép rendet lehet varázsolni. Emellett persze a munkámat is szeretem, hát még amikor megérkezik a fizetésem. :D
2014. aug. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Nézd, ezek a legtöbb ember számára természetes dolgok, amit te nem szeretnél megcsinálni, szóval a kérdésre a válasz: igen, teljesen normális a barátod ez alapján. Teljesen jogos és alapvető elvárásai vannak.

Egy nőnek manapság sem elég ha jól néz ki és ápolt, egy együttélés során ilyesmiket is elvár tőle egy férfi, szerintem teljesen jogosan, mint: tudjon főzni, csinálja meg a házimunkát, jó anya legyen a későbbiekben.

Tényleg meglennének ezek a dolgok napi 2 óra alatt, de ha nem is dolgozol, ha jól sejtem, akkor mi okoz olyan nagy problémát ebben? Szinte senki nem fog megérteni, és az igazad mellé állni, de ha azt várod akkor a felső 10ezerből kellett volna párt találnod, mert ezt a legtöbb férfi nagyon gáznak találja, ha ilyen alapvető dolgok gondot okoznak a nőnek.


És nem olyan szenvedés a dolog mint gondolod, jó érzés gondoskodni a másikról, akit szeretsz és neki is jó érzés, hogy gondoskodsz róla és meleg ebéddel várod haza, amit te főztél. Ehhez képest felhívni egy telefonszámot és kaját rendelni az semmi, ha gyereked lesz neki is rendelni fogsz?


Szóval szerintem (nem akarlak megbántai), de szállj le a földre és értsd meg hogy ezek teljesen alapvető dolgok. Nem barátnőzésből, szépítkezésből, a párommal szeretkezésből áll az élet, persze ezek is legyenek, de nem ez kéne a napod 90%-át, hogy kitegye, hanem hasznosabb dolgok. Azt meg végképp nem értem, hogy nem dolgozol semmit, de még ennyit sem vagy hajlandó megtenni, sőt úgy érzed, hogy kijár neked a semmittevés, a fürdőzés, a kozmetikus, az éttermi kaja, a bejárónő stb. szerintem ez durva.

2014. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
31%
Totál egyet értek! Nem normális én is így álltam a párommal, de 1év után meggyőztem és nagyon megszerette a házvezetőnőt. Fiatal takesznő legyen, mert azok fürgébbek, nekünk a házvezetőnőnk/takesznőnk 25éves. De a párom is azonnal megkedvelte és azt mondta igazam volt. Mostmár több szabad időm van. És folyton utazok, alig vagyok otthon, de sajnos amikor otthon vagyok akkor a férjem utazik ha én utazok Ő van otthon a takesznővel, aki nálunk lakik. puszcsa
2014. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
A barátod átlagos életre vágyik,amit te a soraidból ítélve nem tudsz vagy nem akarsz neki megadni,amúgy szerintem írtó beképzelt lehetsz.....ülj be a vitrinbe te díszpinty...oda való vagy...:D
2014. aug. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
hú de megütnélek
2014. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Kedves 16. szerinted mit csinál a férjed a házvezetőNŐVEL, ha alig vagy otthon?
2014. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
nem érzitek az iróniát??.....:)
2014. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!