Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális a pasim? Szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a pasim? Szerintem "háziasszonyt" akar belőlem csinálni?

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődött hogy nem olyan rég összeköltöztünk (fél éve egyébként nagyon szeretjük egymást) amit tudni kell rólunk ő egy átlag normál családból származik mi pedig elég tehetősek voltunk mindig is tehát jó móduak.. ezzel nem is lenne baj de a dolog a következő elvárná tőlem hogy mosogassak takarítsam a lakást egész nap mossam a ruháit tehát minden ami egy háziasszony feladata plusszba még hogy én főzzek neki :O nem is tudok főzni kezdjük ott még lehet ételmérgezést is kapnánk a másik hogy nem hogy beiratkoznék valami főzős iskolába mert úgyis "annyi szabadidőm" van szerinte hát igen de azért én a szabadidőmben sok mindent csinálok sok barátnőm van kozmetikustól kezdve fodrász fürdő stb...de ez nem is tartozik ide én felvetettem az ötletet hogy akkor vegyünk fel egy bejárónőt aki szépen ellátja az otthoni dolgokat de erről ő hallani se akar mert hogy az milyen már..hát nem tudom milyen mert nekünk otthon mindig is bejárónőnk volt és eddig is tudtunk étteremből rendelni akkor ezután miért ne? Mellesleg azért megnézném mennyire kívánna ha hazajönne én meg otthonkába zsíros hajjal smink nélkül tök igénytelenül várnám..

szó mi szó én nem értem a hozzáállását jó elhiszem hogy náluk nem volt ez szokás (meg is lehet nézni az anyját 20 évvel öregebbnek néz ki a koránál szerencsétlen nő) de ha megtehetjük mert elég jól élünk akkor könyörgöm miért ne? És miért én szenvedjek?!

Bocsánat ha kissé hosszúr sikeredet csak már nagyon kibuktam ma a barátnőim is el vannak halva tőle egyébként


én 24 éves vagyok ő pedig 31



2014. aug. 22. 20:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
95%

Jézusom. Ha ez nem kamu, akkor nagyon nagyon szánalmas vagy. 16 éves vagyok és még én is ki tudok porszívozni otthon, meg el tudom mosogatni az edényeket, meg ha kell, akkor pl. vasalok, ilyesmi, te meg 24 évesen nem jutottál el idáig. Hallod te ilyen tipikus üresfejű kis knrva vagy, aki maximum arra jó, hogy 1x-2x meghúzzák :ss

"azért én a szabadidőmben sok mindent csinálok sok barátnőm van kozmetikustól kezdve fodrász fürdő stb..."-hát én itt kb. beszartam a röhögéstől XD Nem hiszem el, hogy valaki egész nap kozmetikusnál van meg fodrásznál :D Vagy te ennyire ocsmány vagy, hogy csak 1 teljes egész nap alatt csinálnak belőled normális nőt, vagy mi?? xdd

Nem akarom elhinni, hogy komolyan léteznek ilyen életképtelen csicskák, mint te. Úgy megnézném, mi lenne veled, ha kitörne itt a 3. Világháború, halott emberek tetemekben feküdnének az utcákon, te meg még ilyenkor is ott toporzékolnál, hogy nem mehetsz egy a kozmetikushoz, mert letört a műkörmöd...-.-"

16/l

2014. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Jajj és a kulcsszavaknál csak most vettem észre, hogy befigyel ott a "lelki terror" :D Nevetséges vagy xd
2014. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
szegény pasas, egyszerűen nem tudom elképzelni, mégis mi motiválja őt, hogy együtt legyen veled :(
2014. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
biztos a csaj pénze motiválja..:D
2014. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!