Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti megbocsájtanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti megbocsájtanátok egy flörtöt a barátnőtöknek? Nem történt megcsalás.

Figyelt kérdés
A barátom már alig törődött velem, lemondta a közös programokat meg én is túlvállaltam magam a nyárra, mert úgyis tudtam, hogy nem igazán tudunk találkozni. Otthon sokat dolgozott, meg még mindenfélébe belerángatták a szülei, rokonok. Na a lényeg h aztán csoportot vezettem egy fesztiválon és az egyik tagnak sikerült elcsábítania, de nem történt semmi. Űjra éreztem a szenvedélyt, amit a kapcsolatomban már nem... de most meg szenvedünk mind a ketten, és próbáljuk helyrehozni. Jövőbeni tervekről se nagyon esett szó, mert mindig ott volt az, hogy "de ez, de az", most azonban észbekapott, de nektek komolyan ez kell hozzá? Én is nagyon bánom a dolgot... de nem tudom visszacsinálni.

2014. szept. 3. 22:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem azon van a hangsúly hogy nem feküdtetek le, hanem az érzelmeken, élvezted az érintését a puszijait az ölelését ez mindent elmond! Gondjaitok voltak és te hagyod magad csak úgy elcsábítani?! Ez a megoldás? Szegény pasid meg még vissza is fogadott... az orráig sem lát annyira szerethet! Ezt tartsd tiszteletben és ne húzd tovább az idejét, adj neki esély az igazi boldogságra amit nem veled fog megtalálni!
2014. dec. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Velem is lehet még boldog, most nagy erőkkel azon vagyunk, hogy megjavítsuk, ami elromlott. Velem ellentétben rengetegen megcsalták volna... jóó, persze, érzelmek, de sajnos az érzelmeimnek nem tudok parancsolni, csak a tetteimnek, ráadásul eléggé el lehettem hanyagolva, ha ilyen ócska szövegekkel meghódítanak.
2014. dec. 10. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!