Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem már, hogy barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SSells kérdése:

Úgy érzem már, hogy barátom túl gyerekes hozzám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Soha nem érti meg azt amit mondok, nagyon önző, kb mindig csak a saját javát akarja, amikor egy kapcsolatban a lényeg hogy egymás javait keressük. Én mindig próbálok úgy csinálni, hogy neki jó legyen, de ő semmit sem tesz azért hogy nekem jó legyen. Bulizni akar, szórakozni, ismeretségeket kötni. Én nagyon szeretem őt és mindent megteszek azért hogy jó legyen neki, de amikor nekem már minden szar akkor már azért elvárnám ugyanezt tőle is. 10 hónapja vagyunk együtt és mindig azon hisztizik hogy ő nem mehet bulizni piálni bandázni stb..nem tiltom semmitől csak kéréseim voltak/vannak hozzá de ezen felül hogy én engedem kb mindenhova, ő még a legjobb barátnőmmel sem enged mert hogy félt meg hogy mert utálja..mit tegyek?

2014. szept. 24. 11:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szakíts vele
2014. szept. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Dobd ki a p.csába.
2014. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem és ő is engem de ott van az a de, hogy ő mindent csinálni akar de ő túlságosan félt ahoz hogy engedjen. Ezzel nem tudom mit lehet csinálni.
2014. szept. 24. 12:00
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha szereted, tűröd. Én az ilyesmit fél évig bírtam, aztán kitettem és összejöttem egy normális felnőttel.

Embere válogatja..

2014. szept. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nàlam is volt ilyen. Ugyanez a szitu mint nàlad. Nagyon szerettem, de elengedtem. Szakìtottam vele mert màr az èn èletem ès egèszsègem ment rà. Az ilyeneknek nem valò baràtnő. Fel kell nőnie... de ne melletted. Nagyon nehèz de nèlküle kell folytatnod tovàbb. Hidd el talàlsz màst aki komolyabban vesz tèged. :)
2014. szept. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen! Szakíts az a legjobb megoldás!
2014. szept. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Került már sor szakításra ráadásul ő döntött így, de a vége mindig az lett hogy rájött hogy hülyeséget csinált és visszakönyörögte magát, csak az a baj hogy nem látja be minden kezdődik elölről folyamatosan. nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni és ő sem akar engem, de nem tudom hogy mondjam már el neki hogy milyen rossz nekem így. Szerintetek hogy mondjam el hogy én is szeretnék több teret és hogy mondjam el hogy komolyabban vegyen?
2014. szept. 24. 13:44
 8/16 Költőnő? ***** válasza:
miért, ezeket még nem mondtad neki így?!
2014. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezt neki is tudnia kellene. Nem ért a párkapcsolatokhoz. Fel kell nőnie, addig bulizza, szórakozza ki magát, de te ne láncold magad egy ilyen emberhez. Mert te fogsz sérülni!
2014. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De tudja, már elmondtam neki de nem hajlandó megérteni. Amikor találkozunk minden szép és jó de amikor nem akkor mindig megy a veszekedés és nem hajlandó elfogadni azt hogy nekem mi a jó ezért nem tudom hogy már hogy mondjam el neki mit is szeretnék. Mert úgy gondolom hogy egy kapcsolatban nem kéne ennyire önzőnek lennie mert már lassan csak neki jó, ugyanakkor mindenre féltékeny amikor kb az összes barátomat elveszítettem miatta. És eddig tűrtem..10 hónapig..úgy gondolom más már a 2dik hónapban otthagyta volna ha ezt csinálná, vagyis eddig mindenki ezt mondta.
2014. szept. 24. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!