Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm belement, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm belement, hogy hármasban csináljuk, de kikötései vannak, ti ezt így elfogadnátok?

Figyelt kérdés

Belement, hogy 2 lány egy pasi felállásban csináljuk, de Ő azt mondta, hogy lelkileg nagyon megterhelő lenne neki, ha látná, hogy a szerelme egy másik lánnyal szeretkezik, nem tudná elviselni a tudatot, így azt kérte, hogy csak Ő csinálja a másik lánnyal, csók, nyalás, stb, és én nem szexelhetek a másik csajjal, max egy kis "simi", de már ennek a gondolatától is sír, és ki van borulva, mert azt mondja, hogy én az Ő szerelme vagyok és nagyon rosszul esne neki, és akárhogy is próbálja, nem tudja ezt a gondolatot legyőzni, mert nagyon szeret.


Mit gondoltok erről? Túl hisztizi a dolgot, vagy elégedjek meg ennyivel és inkább örüljek, hogy ebbe belement?

Ismerősöm szerint most elégedjek meg, és lehet, hogy ha "éles" lesz a helyzet, akkor majd jobban feloldódik, vagy ha esetleg lesz 2. alkalom, már rugalmasabban fog a dolgokra gondolni, ha neki is tetszik/tetszett.


Én nem szeretnék semmit rákényszeríteni, és fájdalmat okozni neki, szerintetek rendben van a kérése?

Ő 21 én pedig 22 éves vagyok.



2014. okt. 29. 18:09
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Hát, én nem kérem senkitől, hogy védje de az álszent ribi azért kicsit túlzás, szerintem.


Én igazából, nem fogom őt megcsalni, mert szeretem, és éppen a kezét tervezem megkérni, szóval nekem erre úgymond "nincs szükségem", persze, pasi vagyok, szívesen kipróbálnám, de ha ez a kapcsolatunkba kerülne, vagy rossz viszonyt eredményezne, kihagyom.

Ő sem csalt meg engem soha, imádja velem a szexet, egyszerűen csak tényleg valami izgalmasat akartunk csinálni, de lehet, hogy igazatok van, és ez azért neki sok. Ezért nem hiszem, hogy el kellene ítélni :)

Nekem bőven elég Ő, itt is csak azért tettem fel a kérdést, hogy hátha valakinek van személyes tapasztalata, vagy ilyesmi.

Első komoly kapcsolatom nekem ő, és 5 év alatt nem untam rá, ugyan úgy szeretem és akarom, nem szeretnék neki rosszat.

2014. okt. 29. 18:26
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
de hát az úgy nem is hármas, hanem leszbizés, amit te néznél.. én nem erőltetném ezt a dolgot a helyetekben, mert később csak összeveszés lesz belőle.
2014. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudjatok de csak szerintem tűnik ez k*rvára önzőnek? A csaj nem tudja végig nézni ha a barátja hozzá ér egy másik lányhoz, viszont a srác meg élvezkedjen azon ahogy a nője egy másik csajjal csinál mindenféle dolgot? Az addig oké hogy ez egy gyönyörű látvány de ha ő érzelmi alapon hoz ilyen feltételeket akkor ez mi?Nem én nem mennék bele, de ilyen barátnő nem is kéne. Vagy mondja azt hogy igen és ne hozzon feltételeket, vagy akkor semmi.
2014. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
"már ennek a gondolatától is sír" Hagyjad szegény kiscsajt,erre tuti rámenne a kapcsolatotok.Inkább próbáljatok ki valami szerepjátékot vagy segédeszközt...
2014. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
#13 Nem azt mondta, hogy ezt fogja csinálni, hanem azt mondta, hogy ő azt csinál, amit kérek. És mivel nekem ez oké, azt mondtam, hogy felőlem minden mehet. Nem ő akar a másik csajon élvezkedni, hanem én mondtam neki, hogy nyugodtan :D
2014. okt. 29. 18:55
 16/32 A kérdező kommentje:
( Mivel arról is beszéltünk, hogy nekem mi az ami oké, és mi az ami nem )
2014. okt. 29. 18:55
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Valóban ellentmondásos kicsit a történet.A barátnőd szeretne egy másik lánnyal is lenni.Ugyanakkor a gondolatától is rosszul van,hogyha Te hozzáérnél?Így ez valóban önzőnek tűnik.Az én olvasatomban súrolja a megcsalás fogalmát.

43F

2014. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
68%
Mégis mitől szegény kislány? Leszbizni akar, de amikor te is kiélveznéd a dolgot, akkor már a szerelme vagy és rosszul esne neki?
2014. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
65%
Egyébként attól tartok előbb-utóbb úgyis kipróbálja.
2014. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
biszex a csajod ezert en ugy kivagnam
2014. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!