Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm belement, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm belement, hogy hármasban csináljuk, de kikötései vannak, ti ezt így elfogadnátok?

Figyelt kérdés

Belement, hogy 2 lány egy pasi felállásban csináljuk, de Ő azt mondta, hogy lelkileg nagyon megterhelő lenne neki, ha látná, hogy a szerelme egy másik lánnyal szeretkezik, nem tudná elviselni a tudatot, így azt kérte, hogy csak Ő csinálja a másik lánnyal, csók, nyalás, stb, és én nem szexelhetek a másik csajjal, max egy kis "simi", de már ennek a gondolatától is sír, és ki van borulva, mert azt mondja, hogy én az Ő szerelme vagyok és nagyon rosszul esne neki, és akárhogy is próbálja, nem tudja ezt a gondolatot legyőzni, mert nagyon szeret.


Mit gondoltok erről? Túl hisztizi a dolgot, vagy elégedjek meg ennyivel és inkább örüljek, hogy ebbe belement?

Ismerősöm szerint most elégedjek meg, és lehet, hogy ha "éles" lesz a helyzet, akkor majd jobban feloldódik, vagy ha esetleg lesz 2. alkalom, már rugalmasabban fog a dolgokra gondolni, ha neki is tetszik/tetszett.


Én nem szeretnék semmit rákényszeríteni, és fájdalmat okozni neki, szerintetek rendben van a kérése?

Ő 21 én pedig 22 éves vagyok.



2014. okt. 29. 18:09
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
Naaa mi lett a vége? Megtörtént a hármas?
2015. nov. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Nem kell túlbonyolítani. Ha a barátnőd egy másik lánnyal szeretne lenni, akkor nosza és Te is legyél másik 2 lánnyal. Akkor mindenki megkapja amit akar. Persze nem együtt egy helyen. :-)
2019. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!