Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak vele ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele ebben a helyzetben menjek vele külföldre (félek hogy veszélyes)?

Figyelt kérdés

Van egy afrikai (fekete) fiú akivel 4 boldog hónapja járok nagyon szerelmes vagyok belé és ő is belém itt tanult nálunk egyetemen és most befejezte és haza akar menni meglátogatni a rokonait a Dél-afrikai kőztársaságba és nem akar itt hagyni mert szeret és kint lennénk másfél hónapot kb.

De én nagyon félek odautazni mert van most ez az ebola mizéria is vagy mi bár ő állítja ott náluk pont nincs de annyi rosszat hall az ember meg so ka betegség ott vagy 15 20 féle oltást kéne kapnom hogy kimehessek meg elég rossz dolgokat is már a párom állítja semmi baj nem történhet meg amúgy is vele lennék de félek kimenni ti mit tennétek a helyembe?

meg olyan messze is van eddig sose hagytam el európát mindig csak ezen belül utazgattam



2014. nov. 5. 18:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nehogy elmenj oda! AZ NAGYON NEM JÓ ÖTLET!
2014. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ha felmerült ez a kérdés és ide kiírtad, akkor tényleg várj még ezzel. Szerintem meg fogja érteni, hogy idő kell neked vagy beszéld le őt is erről.
2014. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

hát nem sokat segítettetek de köszi azért még várok válaszokat :)


ui.: ha a romákra gondoltál rájuk sem haragszom mert nem ismerem mindegyiket mindaddig nem haragszom vagy ítélek el valakit amíg nem tett ellenem vagy ártatlan emberek ellen bármit ami rossz

ez a rasszizmus kb olyan hülyeség mint amikor régen ha az apa csinált valamit akkor az egész családnak bűnhődnie kellett vagy a fia és annak a fia szégyenben kellett élnie egy másik ember által elkövetett vétség miatt (igazából az is furcsa hogy felnőtt elvileg normális embernek ezt magyarázni kell nem értem hogy lehetsz ilyen korlátolt mentálisan)

2014. nov. 5. 21:02
 14/17 anonim ***** válasza:

#13


Helyes ez esetben kérlek fogadj be egy 4-5 tagú roma-bandát ha már ennyire rajondsz értük. Mondjuk azt a párat akik a vasútállomáson állandóan "tigit" követelnek és megverik azokat akik nem adnak. (és ez nem rasszizmus hanem tény, sajnos a saját szemeimmel tapasztalom engem is próbáltak már megverni, de nem lett belőle semmi). Szerencére nagyobb vagyok náluk így nem tudtak leteríteni. Csak a kabátom szakadt el egy kicsit, de még javítható volt. Nagyanyám nyakából meg kitépték a medálját. Pedig nem is volt egy nagy, hivalkodó darab.


nagyapám meg évek óta puskával az ágya alatt alszik mióta a 2 házzal arrébb élő idős embereket roma barátaink megtámadták és megverték.

2014. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Akkor költözzetek el a gettóból most erre mit mondjak sajnálom

te össze kevered a fogalmakat és nem tudsz optimálisan gondolkodni és nem akarok senkit se befogadni :D

az hogy nem vagyok rasszista nem egyenlő azzal hogy rajonganék bármilyen idegen emberért aki más etnikumú

szóval azért mert gazsi és józsi (akik romák) inzultáltak téged és a családodat akkor automatikusan bűnösnek gondolod ezért mondjuk Lászlót (aki szintén roma) és semmi köze nem volt az esethez?

Nem gondolod hogy kicsit logikátlan?!


Tegyük fel Nagyszüleid csináltak volna valami rosszat és emiatt most téged büntetnének pedig voltaképp semmi közöd nem volt hozzá (ha ezt sem érted meg akkor te egy roppant buta ember vagy)

2014. nov. 6. 00:09
 16/17 A kérdező kommentje:
még annyit hozzáteszek a te logikád alapján te és én mocskos kis tolvajok vagyunk (Ausztriába lopkodtak a magyarok ezt azt) hogy lehetsz ilyen tolvaj? :D
2014. nov. 6. 00:10
 17/17 anonim ***** válasza:

#15


Egy másik (vallási) népcsoport meg pont ezt teszi hogy kollektíven kikiáltotta a magyar (és a német) népet mint bűnösök miközben nekem pl. egy rokonom sem vett részt a holokausztban. Sem a náci sem a zsidók részén sem.


Amúgy meg "gettóból"? Tudod te mi megy vidéken? Konkrét falvak és városok vannak már cigány túlerő alatt. És lehet hogy neked ott pesten a rózsadombon nem tűnik fel miközben olvasod a Beszélő magazint meg a 444 blogot, és az LMP-s haverokkal bandáztok, itt "kint" sokkal keményebb a világ. Amíg nem láttad úgy sem fogod tudni hogy mi zajlik itt. Mikor a cigányok nyársra húzták nagyanyám egyik macskáját (akkor tűnt el és a cigányok bizony megettek egy macskát - sünt meg patkányt is esznek. Én ezeket láttam. És nem élek gettóban csak egy kisebb településen ahol egyre több a c betűs állampolgár a magyarok meg fogynak.


De mindegy, mert hamarosan az országra is ez vár. Gondolom ennek nagyon fogtok örülni ott az LMP-ben.

2014. nov. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!