Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor ez így szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez így szemét dolog? Meg csalás lenne? Miért nem tudok szerelembe esni?

Figyelt kérdés
Van egy barátság-extrákkal kapcsolatom , pettingnél van meg néha ki nyalom. Nem érdekli ha van barátnőm , csak maradjak vele. Azt mondta kell neki a jelenlétem , nagyon szeret szerelmes is szerintem belém. Van egy másik csaj össze jöttem vele , de le szögeztem neki az elején hogy van egy barátság-extrákkal kapcsolatom. Nem nagyon érdekelte , szerintem nem tudja mit jelent. Azt mondta komoly kapcsolatot szeretne , de első randin meg fektettem. A barátság-extrákkal nőt szeretem mint egy barátot , vonzódóm hozzá. Össze költözni , feleségnek , gyereket max a pajtimtól. Meg fordult már egy ilyen hülye gondolat a fejembe. Mostanában elő fordult hogy álmodtam vele rég volt már ilyen. Fél éve sérültem lelkileg talán ezért nem tudok szerelmes lenni? Meg csalásnak számít?

2015. jan. 7. 08:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
te megcsaltad a pettinges nöt a mássikal aztán vissza mien vagy te ember te szerintem nem vagy normális
2015. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el, csak a második mondatot. A szerelembe esést nem lehet erőltetni, az vagy jön, vagy nem. Vagy jön egy olyan lány, aki kiváltja belőled, vagy nem. De előbb-utóbb eljön, akkor, amikor nem is várod.
2015. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!