Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a tanyasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a tanyasi lányba, mit tegyek ha nem érdemlem meg?

Figyelt kérdés

19 évesek vagyunk mindketten ( egy évben azonos hónapban azonos napon születtünk :D). Pestre járunk egyetemre, mindketten koleszosok vagyunk. Én másodéves vagyok ô pedig elsôéves ( 5 éves suliba járt).

Együtt tanìtunk diákokat egy alapítványon keresztül. Így sok idôt töltünk együtt. Így volt alkalmam megismerni efy nagyon odadó, szeretetteljes gyönyörüséget. Egy alföldi tanyán nôtt fel. Szóval teljesenmásként viselkedik mint egy városi ribizli. Sose káronkodik, mindenkihez van egy-két szava. Sose retten meg egy kis pakolástól. Ha vmire megkérem tuti h mosolyogva megteszi. Mindig megkérdezi h hogy vagyok és látszik a tekintetén h tényleg érdekli. Szóval nagyon más.

Az igaz, h mindenkivel ilyen. Szóval iszonyat féltékeny vagyok. S nem csak nekem tünt fel ô. De senkire nem tekint férfiként. Mindenki csak barát.

Az a fura h sose lehet elrángatni bulizni. Már probáltam de mindig azt mondja h ez nem neki való.

Még pasija se volt soha. Szóval érintetlen. A szülei igazi tanyasi beállìtottságuak. Szóval állandóan a földeket turják.

Szerintetek érdemes egy ilyen tipusu lányt szeretni? Ùgy h nagyon városi vagyok :D Ti kikezdenétek vele?



2015. jan. 17. 17:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%

"Nem rontanám el hanem kinyitnám az ékszeresdobozt :D"


Majd pedig javíthatatlanul összetörnéd, továbbá gyanítom, hogy csak azért kellene neked, mert látszólag nem kaphatod meg és sérti az egódat, ráadásul tudod, hogy emberileg jobb nálad. Szerintem téged vsak a birtoklási vágy hajt nem a szeretet.

2015. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet h csak a természete miatt ilyen velem.

De annyira különleges, nemde? A bunkó tapló srácok is igyekeznek viszonozni a kedvességét.

De nem hinném h hozzávaló srác a közelébe merne menni. :D

Javarészt a hozzám hasonlók társaságában van mert bekapcsolt nálunk a védelmezô ösztön. Szval nem engedem h bárki is bántsa ôt. Van pár nyomi szintén tanár haverja de azok inkább a technikába szerelmesek. Szóval nem erre az egyetemre járnak azok akik hozzávalók lennének.

Szerintetek ha holnap elviszem ôt az edzôterembe akkor eljönne? Van ereje a lánynak mert ma akkorát belém ütött h meglepett vele :D ( kicsit felhúztam mert kopogás nélkül benyitittam hozzá miközben fehétnemüben volt. S ahogy észrevett nekem esett h huzzak ki :D A látványért megérte)

2015. jan. 17. 17:38
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
12: Te tényleg kőbunkó vagy.
2015. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Sosem fogom megérteni, hogy az ilyen valóban kincs nőket a sors miért a hozzád hasonló bunkóknak szánja, de ha összejön, akkor legalább próbáld megbecsülni!
2015. jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem elégedj meg egy ribizlivel, oké?:)
2015. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Ami elôtt még engem Lucifernek ôt meg Teréz anyának állítotok be.

Abba is gondoljatok be h szerintetek nekem az jò h érdek kapcsolataim vannak h egy prestige forrásnak kezelnek a csajok? Hát nagyon nem. Van szivem ha nem lenne akkor nem vettem volna ésre ôt.

S vágyok rá h vki átöleljen ha nem sikerül egy vizsga. Átjöjjön egy bögre teával ha beteg vagyok anélkül h kérném rá. S ô ezt megtette. Szerintetek melyik ribizli tenne ilyet értem? ôszintén mondjátok meg: ti lemondanátok róla?

2015. jan. 17. 17:54
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hát lehet, hogy meg kéne próbálni.:)

Én bocsi, hogy lebunkóztalak.

2015. jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor szerintem beszéljünk őszintén. Rohadtul dühítő, hogy a magadfajta gyakorlatilag minden nőt megkap, és semmi más nem érdekli csak önmaga, meg a kis egója szinte egész életében. És úgy falja a nőket, mint kacsa a nokedlit lehetőséget kap egy ilyen nőnél.

Én meg aki semmi másra nem vágyom, csak egyetlen ilyen lányra egész életemben, akivel leélhetem az életem és családot alapíthatok, még csak esélyt sem kaptam soha ilyen nőnél, mert általában mind foglalt, vagy pont a magadfajta után epedezik.... Az élet sz.r és igazságtalan.

2015. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nincs semmi gond. Szóval nem kell bocsánatot kérned.

Abban biztos vagyok h én ott leszek neki. De nyomulni nem fogok rá mert elveszíteni nem akarom. De ha úgy alakul h akar engem akkor nem fogom kiengedni az ölelô karjaimból Kösz mindent :D

2015. jan. 17. 18:08
 20/23 A kérdező kommentje:

Tudom rossz lehet neked. De a lehetôség adott. Mondjuk nem a szóban forgó lánynál. :D

S sztem nem kezdene ki velem mert picit fél tôlem. Nem szereti az általa fehérjeturmixevôket. Ölelésnél is azt súgja a fülembe h engdjem el mert vasmarokként tartom fogva :) De szeretem ha a közelemben van

2015. jan. 17. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!