Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez a kapcsolat és szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kapcsolat és szakítás teljesen tönkretett, nem tudok már úgy nézni a lányokra mint eddig. Voltatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Mikor randizgattunk volt barátnőmmel, nagyon boldog voltam, mert azt hittem megtaláltam akit kerestem. Persze még csak 17 voltam... de tudtam hogy nekem egy olyan lány kell aki rendes, aranyos, normális... még hittem abban, hogy léteznek ilyenek, aztán első hónapban azt mondta: "nem fogom veled éreztetni hogy szeretlek, nehogy megund". Ez nagyon szarul esett, de megbocsátottam neki... persze aztán rá egy hétre az én hibám volt az egész.. és onnantól kezdve jöttek a baromságai... akármikor mondott valami ehhez hasonló hülyeséget, engem hozott ki hibásnak, ha meg nem hagytam magam akkor én voltam a szemét. Szépen eljutottam arra a szintre, perszd ez hónapokba telt, hogy nekiálltam vele veszekedni és megpróbáltam kiállni magamért.. aztán a következő már az volt hogy nem érdekelt ha olyan baja volt amit nem vélzem jogosnak.... két év után szakítottunk egy hónap után kiderült hogy egy másik srác volt a képbe. És most ha ránézek egy lányra nem tudok olyanra gondolni hogy összejöjjek vele mert nem tudnék megbízni egyben sem. A kapcsolatom előtt és a kapcsolat első pár hónapjában egy rendes, aranyos, normális, kicsit naív srác voltam, akárhova ment barátnőm, megbíztam benne és úgy gondoltam soha nem csalna meg, mert ő nem olyan. Most meg mintha eltűnt volna mindez... nem tudnék megbízni egy lányban sem és a tipikus "minden lány r*banc" srác lettem. Voltatok már így srácok? Mit tudtok erről mesélni? 19/F

2015. jan. 24. 03:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%
# 10 így van, a fiúk se jobbak, de a kérdező gondolom inkább csajozni szeretne
2015. jan. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnálom, de nem minden lány ilyen... Ezen tovább kell lépni, és legalább van tapasztalatod.
2015. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindennek van oka. Gondolkodj el azon, hogy mi az, ami a barátnődet rossz útra sodorta. Nem az új pasiját kell szidni, tévedés... Ehhez két fél kell, a lány ugyan úgy hibás, hiszen ha szeret, akkor vissza tudja utasítani az udvarlókat. Valószínűleg nem működött jól a kapcsolatotok.
2015. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!