Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hullámvölgy egy 3 éves kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hullámvölgy egy 3 éves kapcsolatban. Ugye tényleg átvészelhető?

Figyelt kérdés

26/l vagyok a párom 29 éves fél éve kérte meg a kezem 2.5év együtt élés után. Mindig hűséges volt. Ellenzett mindenféle kicsapongást. Viszont az utóbbi hónapban történt egy eset. Megtetszett neki egy lány a haveri körből, egy pillanatra úgy gondolta, hogy megéri ezért feldobni a kapcsolatunkat, mert megcsalni nem akart. Nem döntötte el még, de idő előtt a fülembe jutott a dolog, és kérdőre vontam, erre ő azt mondta, inkább legyen vége, mert nem élt eleget, nem tudja miről maradt le, ki akarja próbálni mással (?) :/ .... kb 1 nap múlva fordult a kocka, átgondolta és megbeszéltük a dolgot. Belátta, hogy hülye volt. A baj az, hogy bennem még ott a tüske... nem tudom meddig lesz ez így, Ti voltatok már ilyen helyzetben?

Van még egy dolog ami fontos: a kapcsolatunk alatt nekem is volt 1 megingásom, eljátszottam a gondolattal milyen lehet mással, volt egy fiú aki nagyon csapta a szelet nekem, de én erről senkinek nem beszéltem még a legjobb bnőmnek sem,mert tudtam h a páromat szeretem és ez biztos nem más mit egy hülye agymenés. Így is volt. Idővel elmúlt.


a kérdés az, hogy ebből ki lehet mászni még? Elmúlik majd ez a rossz érzés, hogy más után nézett?

Am valószínű, ha nem derül ki magától is belátja ezt, de így most vhogy meg kell birkózni vele...

adjatok tippeket hogyan! előre is köszönöm!



#szerelem #hullámvölgy #harmadik fél #megcsalás gondolatban
2015. febr. 17. 09:09
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne kapkodjátok el az esküvőt.
2015. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 PearlDiver ***** válasza:
#10 az Igazi kérdéséhez annyit tennék hozzá, hogy ez valaki nem csak attól igazi, hogy ilyen meg olyan fantasztikus és közel tökéletes, attól igazán Igazi valaki hogy mellette döntesz. Enélkül szart sem ér semmilyen jó tulajdonság.
2015. febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

igen elég nagyot csalódott a "barátban" ... és én is tudom, hogy hibáztam azzal, hogy elmondtam neki, h tudom :/ viszont abban a helyzetben nem tudtam ésszerűen gondolkodni. jobb lett volna, ha magában lemeccseli ahogy én is tettem anno.

Azóta teper mint állat, meglátjuk meddig tart, és lesz-e másik ilyen megborulása...

Kedves utolsó válaszoló (37/F) őszintén ... lehetséges az, hogy egy férfi egy ilyen eset után valóban átértékel mindent és a dolgok visszatérhetnek a régi kerékvágásba? (bár ő azt mutatja, hogy részéről rendben van minden, és 1000rel rajta van, hogy jóvá tegye) - lehet h csak a"ha nincs ló jó a szamár is" - eset áll fent? (ergo elgondolkozott milyen lenne egy másikkal aki kb plátói mert más érdekli nem az én párom, és ez köztudott, szóval ha már így kiderült akkor vissza a tutiba) nekem ilyenek is forognak a fejemben :/

2015. febr. 17. 10:45
 14/32 A kérdező kommentje:
10-es válaszolónak szólt az előző (csak közben írtatok)
2015. febr. 17. 10:46
 15/32 anonim ***** válasza:

Ha történtek után aktívan tesz azért, hogy a kapcsolatotok előre haladjon, akkor belátta, hogy hibázott....óriási szerencséd volt!!!!

Viszont bármennyire is szeretnéd azt hallani, hogy ez nem változtatott semmit a Veled szembeni hozzáállásán.....tuti, hogy zárkózottabb lesz veled szemben!!! Bár a Pasid kacsingatott elvi szinten félre, de Te és "barátja" hátba támadtátok és ez bizony bizalmi válságot szül. Szerencsés esetben Téged kivesz ebből a kőrből, de a közös "barát" meg mehet a levesbe....ha van egy kis esze, többet szóba sem áll Vele!!!

37F

2015. febr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

meg fogsz lepődni, épp az ellenkező hatást váltotta ki belőle, azóta mindent őszintén elmond. Az a baj, h inkább neki volt nagy szerencséje, hogy mellette maradtam (mert akkor nem bánt velem vmi kedvesen) én sosem adtam okot arra, hogy ezt tegye, én miért tudtam magamban lezárni és neki miért kellett beavatni mást? az a titok amiről ketten tudnak már nem titok.

de most megint csak kibukott :/ ezeket kéne visszafognom magamban.

a lényegen semmi sem változtat, h teszünk érte. és valójában se nekem se neki nincs nagy szerencséje... inkább NEKÜNK van mázlink, hogy így alakult.

remélem nálam normalizálódik a helyzet.

ja igen... a barát... beszélnek még, de már csak felszínes a dolog.

2015. febr. 17. 11:06
 17/32 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk pontosan hogyan is zajlott az a számonkérés, de ha egyértelművé vállt a hapsid számára, hogy a közös baráttól származnak az információid, akkor nagy butaságot követtél el, mert gondolom a barát nem hatalmazott fel arra, hogy felfedjed a kilétét.
2015. febr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Az elején azért volt ellenséges, mert elárultátok a kis titkát....és pont az a szerencséd, hogy a "barát" vitte el a balhét!!! Mivel ezen túl tudta tenni magát, most már a hiba kijavításán fáradozik.

Legközelebb drága kérdező gondolkozzál el azon, hogy egy meg nem történt eset miatt hogyan lehet valakit számon kérni, megfejelve azzal, hogy a közös "barátot" Te árultad el!!! Ha lett volna egy kis eszed, vársz egy kicsit addig, amíg valamiféle bizonyíték lesz a kezedben és onnan tiszta lelkiismerettel távozhattál volna. Csak Te nem ezt akartad.....beáldoztad a gyalogot.

37F

2015. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

de azt mondta, hogy tőle aztán elmondhatom... neki már úgy is mind1 mert elpofázta nekem, de mindkettőnket szeret és nem bírt hazudni nekem. Mert én rákérdeztem h mi a baja (láttam a fején, h vmi nem kerek)

A "számonkérés" pedig úgy zajlott, hogy leültem a párommal szemben és mondtam, hogy nem fogok kertelni a fülembe jutott egy információ, mi igaz ebből, és hogyan tovább?

2015. febr. 17. 11:19
 20/32 A kérdező kommentje:

jó, nem akartam ennyire részletezni de leírom:

már tök nyolc...

a barátról kiderült h engem akar (mert belémszeretett)

a párom viselkedésében pedig furcsa dolgokat észleltem (elég fura figura, mindig piszkál meg csesztet mindenkit viccből) na most, ezt a bizonyos lányt elég sokat hozta fel, és ha jelen volt, mindig ugratta. hasonlóan ismerkedtünk mi is :/ csak ez volt furcsa.

be is kapcsolt a vészjelzőm

2015. febr. 17. 11:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!