Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hullámvölgy egy 3 éves kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hullámvölgy egy 3 éves kapcsolatban. Ugye tényleg átvészelhető?

Figyelt kérdés

26/l vagyok a párom 29 éves fél éve kérte meg a kezem 2.5év együtt élés után. Mindig hűséges volt. Ellenzett mindenféle kicsapongást. Viszont az utóbbi hónapban történt egy eset. Megtetszett neki egy lány a haveri körből, egy pillanatra úgy gondolta, hogy megéri ezért feldobni a kapcsolatunkat, mert megcsalni nem akart. Nem döntötte el még, de idő előtt a fülembe jutott a dolog, és kérdőre vontam, erre ő azt mondta, inkább legyen vége, mert nem élt eleget, nem tudja miről maradt le, ki akarja próbálni mással (?) :/ .... kb 1 nap múlva fordult a kocka, átgondolta és megbeszéltük a dolgot. Belátta, hogy hülye volt. A baj az, hogy bennem még ott a tüske... nem tudom meddig lesz ez így, Ti voltatok már ilyen helyzetben?

Van még egy dolog ami fontos: a kapcsolatunk alatt nekem is volt 1 megingásom, eljátszottam a gondolattal milyen lehet mással, volt egy fiú aki nagyon csapta a szelet nekem, de én erről senkinek nem beszéltem még a legjobb bnőmnek sem,mert tudtam h a páromat szeretem és ez biztos nem más mit egy hülye agymenés. Így is volt. Idővel elmúlt.


a kérdés az, hogy ebből ki lehet mászni még? Elmúlik majd ez a rossz érzés, hogy más után nézett?

Am valószínű, ha nem derül ki magától is belátja ezt, de így most vhogy meg kell birkózni vele...

adjatok tippeket hogyan! előre is köszönöm!



#szerelem #hullámvölgy #harmadik fél #megcsalás gondolatban
2015. febr. 17. 09:09
1 2 3 4
 31/32 Girgoy ***** válasza:

Örülök, hogy így alakult! Végre egy normális végződés. :)


Legyetek csak hűek egymáshoz, annál nagyobb örömötök sosem lesz. Sok boldogságot!

2015. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2015. ápr. 9. 19:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!