Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet feldolgozni/elfel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni/elfelejteni egy embert akibe szerelmes vagy, és lehetne kapcsolat belőle de más okokból kifolyólag nem lehettek együtt?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata írja le :)

2015. márc. 1. 14:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szerelmesség elengedése úgy, hogy bizonyos okok miatt nem valósuéhat meg és emiatt kell ejteni az ügyet?

Hát sajnos van ilyen. Pl én biszexuális férfi vagyok, heteróként élek és így is ismer mindenki. Ugyanakkor szerelmes lettem egy fiú barátomba. Borzasztóan nehéz, mert nem merek színt vallani neki. Holott egyes ismerősök azt tippelik, hogy én is bejöttem neki egy időben, mert látens meleg a srác. És gyakorlatilag kb 9-10 hónapja kerülgetjük a forró kását, ő elnyomja a saját ilyetén dolgát és párkapcsolatra lépett egy nővel. Én meg szenvedek. Piszkosul. Elkezdtem tudatosan leválasztani magamról. Nem megy zökkenőmentesen, de haladok. Esténként arra gondolok, hogy ő nem érdekel engem, nem akarok tőle semmit stb. Na most ott tartok, hogy már nem a nap minden percében jár az agyam rajta, hanem egyre kevesebbet gondolok rá. De nem megy egyik percről a másikra. A leválasztási folyamat is kb négy hónapja tart és még nem taljes. De már simán megszoktam a szitut.

2015. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Na nálam is hasonló a dolog csak míg nálatok a biszexualitás játszik nálunk a korkülönbség leginkább. Nagyon sajnálom ami veled történ, bizony egy cipőben járunk próbálunk felejteni de nem megy könnyen...Próbáltam én is ezt a módszert amit te, de egy idő után visszajön és teljesen felesleges.... Reménykedek hogy majd idővel változnak a dolgok nálatok és persze nálam sok sikert! :)
2015. márc. 15. 14:31
 23/26 anonim ***** válasza:
De mennyi idős vagy Te, illetve mennyi idős Ő, hogy ekkora gond a korkülönbség? Érdekelne a felállás...
2015. márc. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

21. válaszadó vagyok, aki a biszexualitással küzd.


Alapból azt mondom, hogy egy heteró kapcsolat simán vállalható és a korkulönbség teljesen indifferens dolog, nem másoknak megfelelés és észérvek alapján párkapcsolatozunk.


Az én dologom annyiból nehezebb, mert 40 fölötti heteróként egy fura dolog történik velem. Szeretek egy nálam 15 évvel fiatalabb fiút. Ami jó, nagyon közeli jó barátom. Ami rossz, hogy kifelé bigott homofób. Ami jó, hogy egyesek szerint vonzódik hozzám.


Én taktikát váltottam: az eddigi elengedési és leválasztási hülyeségek helyett elkezdtem vele nagyon kedvesnek lenni, elhívtam buliba és annyiszor érintettem ahányszor csak tudtam stb. Aztán meglátjuk. Ha előtör az érzelem, akkor meg kell élni, nem elnyomni. :)

2015. márc. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Hmmm ebben lehet valami egyébként...Mert ha elnyomni nem lehet akkor mutassuk ki!!!

Egyébként ha a kiszemelted elment veled bulizni és biztos észrevette a közeledésedet is akkor már LEHET nyert ügyed lesz hiszen nem ellenezte!

2015. márc. 22. 21:21
 26/26 anonim válasza:
Na mi történt azóta?
2019. nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!