Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet feldolgozni/elfel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni/elfelejteni egy embert akibe szerelmes vagy, és lehetne kapcsolat belőle de más okokból kifolyólag nem lehettek együtt?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata írja le :)

2015. márc. 1. 14:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Leírom a történetem, tanulj belőle!

35 éves férfi vagyok. megismertem egy nálam 13 évvel idősebb hölgyet, akivel eleinte csak úgygondoltam jól fogom vele érezni magam, mert nagyon csinos, ápolt nő.Ám ahogy egyre többet találkoztunk, egyre jobban megismertem, kiismertem, rájöttem, hogy úristen ez az a NŐ aki nekem mindenben megfelel,akire szükségem van. Basszus amikor azzal szembesültem hogy szerelmes lettem bele, szétestem. Nem tudtam mit tegyek. Féltem anyámtól, nem mertem elmondani neki, sem a családnak. Őrlődtem. Még ő vigasztalt engem. Láttam a fájdalmat a szemében, tudtam ő is nagyon szeret engem.Megértőn, és mérhetetlenül türelmesen viselte.Megbeszéltük hogy nem találkozunk többet, én megismerkedtem 1-2 lánnyal. Nem tudtam kapcsolatot kialakítani velük, mert ott volt az a nő akibe szerelmes voltam, akit nem mertem felvállalni. Teljesen tönkrementem, idegileg kikészültem, szörnyen boldogtalan voltam. Pár hónap múlva véletlenül találkoztunk, ő rám mosolygott, de láttam a fájdalmat a tekintetében. Attól a naptól kezdve elhatároztam véget vetek a szenvedésünknek. Felkerestem, nem kérdezett semmit, hozzámbújt, és úgy ölelt ahogyan senki más. Kimentünk sétálni és lenyúltam a kezéért, ő tágra nyílt szemmel rámnézett és összekulcsoltuk a kezünket. Azóta együtt vagyunk, és boldogok vagyunk. A családom érdekes módom jol áll az egészhez, nekik is az a fontos hogy én boldog legyek.Ez a nő a mindenem, imádjuk egymást.Hát ennyi az én történetem dióhéjban.Szeresd, légy boldog vele!

2015. márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

A másik fél szeretne veled együtt lenni?

Ha igen, ne foglalkozzatok a korkülönbséggel.

Sok boldogságot nektek!

2015. márc. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Ebből az egy mondatból nekem nagyon úgy tűnik hogy te vagy az aki nem akarja felvállalni a kapcsolatot.

Életed legnagyobb hibáját követed el ha elakarod felejteni azt az embert, akibe szerelmes vagy.Ne legyél hülye, inkább vállald fel és szeresd.Ha nem ezt teszed boldogtalanok lesztek.Sok sikert a szerelmetekhez!

2015. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymast legyetek egyutt. vallald fel. kulonben boldogtalanok lesztek.
2015. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
a korkulonbseg athidalhato nem a koron mulik,hogy mulodik e egy kapcsolat!ha a szerelem kolcsonos akkor legyetek egyutt
2015. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Keresd fel!!"
2015. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
a pasi vagy a csaj vagy?
2015. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat meg is fogadom őket *-* nagyon kedvesek vagytok.


És sajnálom ami némelyikőtökkel történt...De az lényeg hogy jelenleg már boldogok vagytok :)

2015. márc. 6. 16:15
 19/26 anonim ***** válasza:
te a ferfi vagy?
2015. márc. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Csaj vagyok, de ez miért lényeges?
2015. márc. 7. 15:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!