Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok miért van az hogy ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért van az hogy ti mindig azt mondjátok hogy a rendes srácok jönnek be?

Figyelt kérdés
Mert a valóság teljesen más, ti mindig vagy a pénzes, vagy bunkó-rámenős-egosita combora buktok, a kigyúrt agyatlan sportolókra és a többi és a többi. Nem azt mondom hogy rondákkal álljatok le, de az átlagot észrevehetnétek. Egyébként tudtok róla hogy miattatok van a legtöbb lelki-sérült ember? Aztán még ti vagytok kiakadva hogyha otthagynak titeket egy ribizlibért. Bezzeg akit meg kiröhögtök hogy mit akkar az biztos hogy 100x hűségesebb és szeretőbb lenne mint akiket ti választotok.

2015. márc. 4. 19:05
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
A belsommel nincs semmibaj....... Altalaban baratnak es lelki szemetesladanak konyvelnek el...... Arra meg alkalmas vagyok, de kapcsolatra a kulsom miatt mar nem.
2015. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

Ez itt a sérült emberek talàlkozója?

Mr kingnek igaza van,semmivel sem külônbek a férfiak,mindkét nemben bôven van hiba!Ez messzirôl büzlik a àltalànosìtàstól,és azt persze a nôk is tudnànak...ezzel a kérdezô vitàt szìt,indulatokat.Szerintem mindenkinek elsôsorban magàban kell keresni a hibàt,mert mindenkiben akad...ezzel semmire nem mentek ha kìgyòt,békàt dobàltok..törekedni kell arra hogy amit tudsz magadbòl hozd ki,ha belül rendbe vagy lelkiismeretes,akkor külsôleg..ha magaddal megvagy elégedve és nem kellesz,keresd màshol!!Nem biztos,hogy ô jàrt jobban...

Biztos vagyok benne l,hogy akik itt vannak mind értékesek lennének ha sérelmüket,nem haragba töltenék...mindig van oka annak,ha visszautasìtanak azt azért senki ne feledje,aki ezen megsértôdik az még nem érett egy kapcsolatra!!

Mindenkinek joga van nemet mondani,de nem azt jelenti,hogy feltétlenül ti vagytok az àrtatlanok...ugyanúgy ti is a legjobbat keresitek...

2015. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
42.-válaszoló... Ez nem igaz.... ÉN SOSEM A TÖKÉLYT KERESTEM!... Mégsem kellek senkinek.. Nem másban keresem a hibát.. Tudom, hogy mi bennem a hiba... Nem nézek ki jól... Már javítottam a külsőmön amennyire lehetett, de így sem megy az ismerkedés... Azt nem írtam, hogy a fiúkban/férfiakban nincsen hiba.. Nyilván ők is hibásak mint például 1-2 dologban én is, de itt arról van szó, hogy az ember megtesz mindent annak érdekében, hogy megfeleljen a lányoknak, de hiába... Az elutasításokon kívül eddig még semmilyen pozitív visszajelzést nem kaptam, pedig igyekeztem..
2015. márc. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

"Ha magaddal megvagy elégedve és nem kellesz,keresd màshol!!Nem biztos,hogy ô jàrt jobban..."


Sajnos tudom mit érzel,nô vagyok és minden ami pozitìv lehet,az megtalàlható bennm,rajtam,elfogadtam magam,és nem vagyok kifejezetten ronda sem,de még én sem kaptam bókot,sôt àtgàzolàst,kihasznàlàst,hitegetést,megvegezetést,cserbenhagyàst annàl többet,és én sem érte miért,de tudod ràjöttem az érdekekrôl szól minden és nekem nincs mit szégyelnem,ezért nem is engedem meg,hogy beengedjem ezeket...nem akarok senkinek sem megfelelnu csakis magamnak,mert úgysem lehet,és nem önmagad leszel...

2015. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
#42: Én mindig is elismertem, hogy van bennem hiba, és próbáltam is javítani, amin lehet. Azt viszont nem hiszem el, hogy csak én lennék felelős a jelenlegi szr helyzetemért. Esélyt adtam mindenféle önbizalomhiányos, rettegő, átlagos külsejű csajnak akár itt is, normálisan közeledtem, mégse kaptam vissza ebből semmit. Én arról nem tehetek, ha valaki annyira degenerált lelkileg, hogy beszrik attól is, ha valaki hosszabb idő és normális közeledés után egy találkozóra hívja őt. De persze rendszerint ők nyafognak, hogy soha nem figyelt fel rájuk senki, nem tetszenek senkinek stb., ha meg ott lenne valaki, akkor még a normális ismerkedésre sem adják meg az esélyt. Tudom, ilyenkor úgyis jön a mentegetőzés, hogy szegény szerencsétlenek, nekik joguk van panaszkodni, bezzeg aki amiatt panaszkodik, hogy a normális közeledését sem értékelik, akkor csak és kizárólag abban van a hiba. Ja és nem nekem szokásom s.gget csinálni a számból, hogy egyik nap még azzal jövök, hogy milyen jó, mert végre találtam egy értelmes, rendes embert, akivel intelligensen, normálisan el lehet beszélgetni, másnap meg szó nélkül lelépek. És sajnos még a normálisnak tűnő lányok többsége is ezt csinálja, ezen az oldalon ez pl. rendszeres. Ezért is akadtam ki, és döntöttem úgy, hogy már nem fog érdekelni, nem akarok senkinél sem próbálkozni, mert úgyis ugyanaz a vége. Nekem ilyen szempontból nincs semmi saram, nem az én szokásom hülyíteni a másikat, hogy milyen jó vele beszélgetni, nem én szoktam szó nélkül lelépni, hadd gondolkodjon a másik, hogy vajon mit cseszett el, vagy mi benne az "elfogadhatatlan". Én csak azt adom vissza a kommentjeimben, amit másoktól kaptam. Normálisan közeledtem mindenkihez, kezdeményeztem, ha kellett, sokra is mentem ezzel.
2015. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Neked senki s ejó? !?

Ha meglátsz egy lányt már eleve azt gondolod, h jajj ő is egy közülük. :P

2015. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Mármint már eleve azt gondolod, h ő is olyan r!b@nc meg minden.
2015. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Vannak deviáns magukból kifordult emberek, függetlenül attól melyik nemhez tartozik. Aki a pénz hajszolja egész életében annak csak az marad...olyan dolgok, mint a szeretet, ismeretlen számára mert a karrierért törtet és átgázol eldob mindent...

Az olyan egyén lehet hogy mutatós első pillantásra, de te se élnél olyannal együtt akinek rohadt a lelke... Az olyat inkáb hagyd el, és keress olyat akivel egy hullámhosszon vagytok, az illető meg had szenvedjen...

2015. márc. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

"Mert a valóság teljesen más, ti mindig vagy a pénzes, vagy bunkó-rámenős-egosita combora buktok, a kigyúrt agyatlan sportolókra és a többi és a többi."

Csak az üresfejű, népszerűségmániás plázacicák, és ribik buknak az általad említett, szellemileg velük azonos szinten lévő "férfi"típusokra :)

2015. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!