Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok miért van az hogy ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért van az hogy ti mindig azt mondjátok hogy a rendes srácok jönnek be?

Figyelt kérdés
Mert a valóság teljesen más, ti mindig vagy a pénzes, vagy bunkó-rámenős-egosita combora buktok, a kigyúrt agyatlan sportolókra és a többi és a többi. Nem azt mondom hogy rondákkal álljatok le, de az átlagot észrevehetnétek. Egyébként tudtok róla hogy miattatok van a legtöbb lelki-sérült ember? Aztán még ti vagytok kiakadva hogyha otthagynak titeket egy ribizlibért. Bezzeg akit meg kiröhögtök hogy mit akkar az biztos hogy 100x hűségesebb és szeretőbb lenne mint akiket ti választotok.

2015. márc. 4. 19:05
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
# 10/10 Időpont ma 19:26 Igen mert kb olyan bunkók mint a kő, és jó ha le tudják írni a nevüket! :D És egy percet se gondolkoztak el a világ dolgain csak az evésen meg a dgon jár az eszük. De hát ez kell ezeknek a mocskos lányoknak...
2015. márc. 4. 19:28
 12/49 anonim ***** válasza:
De látom te sem gondolkodsz el a válaszokon. :D
2015. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
12/12 Időpont ma 19:29 De. És azt látm hogy a nőknek a köagyú fiúk jönnek be akkor bz+ és a pi(enbetü)a szavakat ismeri.
2015. márc. 4. 19:32
 14/49 anonim ***** válasza:
Menthetetlen vagy, de nem baj, az egyensulyt fenn kell tartani a világban...
2015. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
#10: Hát én nem egy olyan csajt ismerek, aki a normális pasit lesz.rja, miközben meg az őt megcsaló, vele rosszul bánó faszi után epekedik, mert milyen szerelmes belé. És nem kell a mellébeszélés, hogy ez csak egy töredék, mert a nők többsége sajnos ilyen, talán 1% kivétel akad. Én is ott lettem volna egy csajnak, összejött egy hülyével, utána szakítottak, és most a szerelmes marhaságaival posztolja tele a fb-ját, egy ilyen alak után epekedik. A többség észre sem veszi a jófiúkat, nem hogy értékelje őket.
2015. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
Köszönjük az áltlaánosítást, de akinek nem inge... nem veszem magamra. Elismerem, hogy a nők többsége a "ha nincs ló, jó a szamár is" elvet követi, de én nem. A rendes, átlagos, inteligens és humoros srácok jönnek be, és csak olyannal is állok össze!
2015. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:

15:


Te ezt tapasztaltad, persze, hogy ebbol indulsz ki. De azért a világ sokkal nagyobb, mint a kozvetlen kornyezeted.


Az én kornyezetemben nem látom ezt, normális emberekkel vagyok körülvéve. De meg is válogatom az ismerosoket.

2015. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
Hát kinek mi jön be. Én rendes pasit kerestem és meg is találtam 24 évesen. :) Nem kigyúrt, nem agyatlan, nem bunkó, nem egoista. Ja és nem is pénzes. Van fizetésem, nem kell a férjemé.
2015. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
#17: Én is megválogatom, kifejezetten a normális, értelmes lányok társaságát keresném. De már hányhatnékom van a hazugságaiktól, amikor előadják, hogy ők nem olyanok, mint mások, nekik átlagos, normális, odafigyelő srác kell, mégis s.gget csinálnak a szájukból. És akár neten ismerkedtem, akár élőben, nagyjából ezt tapasztaltam. Nem szoktam feladni a harcot, de most már egyre értelmetlenebbnek tartom az ismerkedést, mert akármerre nézek, sehol sem találok olyat, aki nem tűnik el szó nélkül, nem beszari, és el is megy egy találkozóra (vagy legalább hajlandó a közvetlenebb kapcsolattartásra, mint mondjuk ez a nyomorult oldal), aki nem hazudik, hogy neki rendes pasi kell stb.
2015. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:

19:


Talán teljesen más körben kellene keresgélned, nem tudom.

Ha tudnám a megoldást, megmondanám.


Azért ne add fel!

2015. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!