Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok miért van az hogy ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért van az hogy ti mindig azt mondjátok hogy a rendes srácok jönnek be?

Figyelt kérdés
Mert a valóság teljesen más, ti mindig vagy a pénzes, vagy bunkó-rámenős-egosita combora buktok, a kigyúrt agyatlan sportolókra és a többi és a többi. Nem azt mondom hogy rondákkal álljatok le, de az átlagot észrevehetnétek. Egyébként tudtok róla hogy miattatok van a legtöbb lelki-sérült ember? Aztán még ti vagytok kiakadva hogyha otthagynak titeket egy ribizlibért. Bezzeg akit meg kiröhögtök hogy mit akkar az biztos hogy 100x hűségesebb és szeretőbb lenne mint akiket ti választotok.

2015. márc. 4. 19:05
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Pacsi tesó!!

Veled vagyok!!

2015. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetertek kerdezo... Ezen az oldalon kepkuldes utan minden lany azt irta, hogy atlagos vagy, de miutan megprobaltam veluk ismerkedni eltuntek... Eselyt sem adtak ra, hogy megismerjenek, de ez a valosagban is ugyanigy van.... Voltak olyan lanyok, akik vissza sem irtak kepkuldes utan, pedig allitolagosan ertelmes lanyok voltak, akik normalis, huseges fiut kerestek... A legjobb esetben is csak baratkent konyveltek el.. Sajnos en sem nezek ki valami jol.. A legtobb lany szerint atlagos vagyok, de mar tudom, hogy az a baj, hogy ronda vagyok.. Mar valtoztattam mindenen, amin csak lehetett, de sikertelenul.. Hamarosan 19 eves leszek es meg egy kapcsolatom se volt, de gondolom nem is lesz.. 18/F
2015. márc. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Atlagos vagyok* Elnezest a hibakert..
2015. márc. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:
# 32/33 Időpont ma 11:39 Teljes mértékben megértelek, mocskos egy világ ez :/
2015. márc. 6. 15:21
 35/49 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg kedves hapsikám, de ez a fiúkkal is így van, mert már ők is eleve a ribizliket választják.

Na a lényeg anniy, h ti fiúk s ekülönböztök az átlag lányoktól.( már aki.)

2015. márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

A pasik is válogatnak előszeretettel, szóval nem kell áldozatot játszani. Volt akinek az volt a problémája velem, hogy neki eddig csak barna szemű csajai voltak, és szerinte túl hideg színű a szemem (világoskék) és ez neki nem tetszett....


Nem is volt 2. randi.


Egyébként egyszer volt olyan, hogy nem tetszett a srác aki randira hívott, de kért hogy adjak neki esélyt, neki egy olyan nő kell aki szereti, mindegy, hogy szőke vagy barna, kék vagy más színű a szeme, csak hűséges legyen. Megtettem, esélyt adtam, de nem érte meg.... 3 hét után lebukott, hogy nőt keresgél magának egyedülállóként, úgyhogy kidobtam a francba mielőtt akár 1 randira elment volna. Akkor megfogadtam, hogy csak olyannal ismerkedem aki tetszik is. Bár a következő kapcsolatban pont az igazi szerelmet találtam meg, így nem is volt gond.


A pasik se olyan szentek mint ahogy sokan beállítják magukat.

2015. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Utolso..... Meg nem ismersz............................ Sosem probalkoztam plazacicaknal..... Atlagos es kozotti lanyoknal probalkoztem, sott meg az alattival is, de eselyt sem adtak.. Nekem csak annyi a szepseghibam, hogy a fuleim ellalnak, de ahogy eszrevettem ez szinte minden lanynal hatrany.........................
2015. márc. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
35* valaszolonak irtam...
2015. márc. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
#36: Kétségtelen, de én sose válogattam ilyen szinten, és nem utasítottam el senkit azért, mert ilyen vagy olyan színű a szeme. Nem topmodelleknél próbálkoztam, inkább a csendesebbeket választottam, volt köztük rengeteg olyan, aki durván önbizalomhiányos volt, és a nők rendszerint azzal jönnek, hogy nekünk a nagymellű csajok kellenek, hát nem egy kismellű lány is tetszett nekem. Egyébként meg van pici különbség aközött, hogy valaki hárít, mert nem "megfelelő" színű a szemed, meg aközött, hogy előadja neked, hogy milyen jó veled beszélgetni, és picsog, hogy senki nem néz rá, aztán meg szó nélkül lelép. Ja és sokszor pont az átlagos külsejű lányok azok, akiknek irreálisak az igényeik, vagy beszariskodnak, és még a normális közeledést sem értékelik. Én pl. sose bunkóztam senkivel, nem küldtem képet a farkamról, nem írtam, hogy d.gjunk, próbáltam odafigyelni a másikra, meg is van a "jutalma". Nem csináltam s.gget a számból, ellentétben sok lánnyal, mert nagyképűség nélkül mondhatom, hogy ha kimondom, hogy nem a cicababák kellenek, akkor nem ők kellenek, értékelem az átlagosabb, csendesebb lányokat, ha megígérem, hogy nem lépek le szó nélkül, akkor nem teszem meg, kezdeményezek is, ha kell, azt viszont már képtelen vagyok elhinni, hogy csak bennem van a hiba, és még véletlenül se látott volna bennem senki fantáziát.
2015. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Én nem tudhatom, hogy a külsőddel van e bajuk, vagy a belsőd nem jön be nekik, de ha szó szerint mindenki elutasít, akkor benned is van hiba. Talán túlságosan érezni a kényszerességedet, vagy ilyesmi. Én nem tudhatom mert nem ismerlek:)


De nálam akkor jött össze sok csalódás után, amikor már azt mondtam hogy szarok az egészre, de azért nem csuktam be a szemem amikor nyílt lehetőség. Magyarul nem adtam fel, csak nem akartam mindenáron kapcsolatot.

2015. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!