Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok miért van az hogy ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért van az hogy ti mindig azt mondjátok hogy a rendes srácok jönnek be?

Figyelt kérdés
Mert a valóság teljesen más, ti mindig vagy a pénzes, vagy bunkó-rámenős-egosita combora buktok, a kigyúrt agyatlan sportolókra és a többi és a többi. Nem azt mondom hogy rondákkal álljatok le, de az átlagot észrevehetnétek. Egyébként tudtok róla hogy miattatok van a legtöbb lelki-sérült ember? Aztán még ti vagytok kiakadva hogyha otthagynak titeket egy ribizlibért. Bezzeg akit meg kiröhögtök hogy mit akkar az biztos hogy 100x hűségesebb és szeretőbb lenne mint akiket ti választotok.

2015. márc. 4. 19:05
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:

A nők többsége a férfias, magabiztos, laza, talpraesett, lehetőleg némi humorérzékkel is megáldott férfiakat szereti, akikhez fizikailag is tudnak vonzódni.

Ha éppen egy bunkót sikerül kifogniuk közülük a tapasztalatlanságra, a vak szerelem számlájára írandó, vagy egyszerűen félreismerik az illetőt.

Na, de szerencsére az ilyen férfiak nem mind bunkók.

2015. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
#20: Hát már tényleg nem tudom, hol és hogyan keressek. Lelkileg teljesen belefáradtam, mindig ugyanaz a vége. Kétségtelen, hogy bennem is van hiba, de nem hiszem el, hogy senkinél se lett volna a legkisebb esélyem sem. Másrészt meg mondom, akinek bejöttem volna, az is inkább összeállt egy hülyével, és most utána sír-rí. Itt is sokan írták már nekem, hogy jó végre egy értelmes, normális sráccal beszélni, aztán szó nélkül eltűntek. Most már én is ott tartok, hogy vagy senkinek sem adok esélyt, vagy beérem a ribikkel, mert értelmetlen ez a küszködés.
2015. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
Sajnos így van!:( Az almát is ők szakították le. ;)
2015. márc. 4. 20:42
 24/49 anonim ***** válasza:

22:


Nem hiszem, hogy a r.bikkel jobban éreznéd magad.

Nem tudom milyen korosztályban keresel, de talán azok a lányok még maguk sem tudták mit is keresnek vagy mit akarnak egy kapcsolatban.

Megkérdezted valaha ezeket a lányokat, hogy miért is utasitottak vissza? Volt konkrét indok, ami nem általánositás? Talán tudsz valamit leszurni belole, hogy min kell esetleg valtoztatni.


Néha csak jobb kicsit élni az életet és magadra forditani azt az idot, amit az ilyen emberekre pazarolnál.

Na, de nem bolcseszkedek itt, csak próbálom megérteni.

2015. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
#24: Ha az állítólag rendes, normális, odafigyelő srácokat kereső, állítólag értelmes lányoknál sem megyek semmire, akkor nem tök mindegy? Amúgy a huszonéves korosztályban keresgélek, inkább a közepe táján, vagy picit idősebbeket, ha lehet, de akkor ezek szerint ők is ennyire "éretlenek"... Nem kérdeztem, mert rendszerint szó nélkül leráztak, esélyt sem adva a további kommunikációra, szóval nem tudom, mi a hiba. De úgy érzem, ennél több/jobb már nem tudnék lenni, mert bár nem vagyok tökéletes, de így is igyekszem odafigyelni másokra, nem szoktam bunkózni, a véleményemet is elmondom, viszont külsőre nem vagyok olyan nagy szám, és talán érződik, hogy a múltam miatt vannak bennem néha gátlások. De mások sem tökéletesek. De olyan hülye indokokból nem tudok leszűrni semmit, hogy "túl sokat tudsz rólam", "úgyse tudnál ide elutazni", "van barátom" (közben meg egyedülálló az illető) stb. Csak egyetlen normális embert keresnék, aki nem hazudik, nem lép le, és aki mellett boldog lehetnék, de nem találok ilyet.
2015. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:

25:


Én is ez a korosztály vagyok, de akkor ezek szerint még elég sokan nem nottek fel...


Nem akarok találgatni, de meg az jutott eszembe, hogy lehet már tulságosan ráporogsz a témára, ami értheto, de egyben ijeszto is lehet.

2015. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de mi a baj abban, hogy elhívnék egy számomra szimpatikus illetőt egy kávéra? Már próbáltam úgy is, hogy hosszabb ideig beszélgessünk előtte valakivel, akkor is csak feleslegesen pazaroltam az időmet és az energiámat, mert semmi nem lett belőle. Ha nem tökölődtem, és úgy gondoltam, hogy kölcsönös lehet a szimpátia, azzal se jutottam előrébb. Nem görcsölök amúgy annyira rá a témára,de végső sorok tök mindegy, az eredmény ugyanaz. Én már feladom, nem érdekel, egyszerűen nincs értelme.
2015. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:

Jah, feladni a legkönnyebb. Ha mindenki ezt csinálná, kihalna az emberiség. Miből gondolod, hogy megérdemled a boldogságot, ha feladod pár csalódás után?


Az emberek többnyire évekig csalódnak, mire találnak magukhoz illő párt, nem csak a férfiak, a nők is. Mégsem adják fel. Ha így állsz a dologhoz, ne csodálkozz...

2015. márc. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
2015. márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
#28: Én is évekig csalódtam mindenkiben, mivel senkinek nem voltam elég jó, ezért is gondoltam, hogy nem keresgélek tovább. Még a normálisnak tűnő egyedek sem igazán adtak nekem esélyt, és bennük is ugyanúgy csalódnom kellett, mint azokban, akiket ezek az állítólagos normálisak lenéznek.
2015. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!