Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet belőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet belőle valami, ha a korkülönbségen kívül is van más dolog?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek tetszik egy srác.

EZ a srác az ő apukájának nagyon jó haverja mellesleg együtt is dolgozik vele. Barátnőm 15 éves a fiú most 25. Nem kicsi a korkülönbség, de én mondtam neki hogy ez nem számít.

Egyébként barátnőm nagyon jóba van a sráccal ha találkoznak mindig jól elvannak az állítása szerint (bele is van esve rendesen) ,de a fiú mondta barátnőm apjának hogy ha "legalább 18 éves lenne " akkor megpróbálná vele mert neki volt már 16 éves barátnője is...Mondtam barátnőmnek hogy lehet azért mondta ezt mert hogy egy apának aki mellesleg a haverja nem fogja megmondani a srác hogy "húú de bejön a lányod"...ezért tért ki előle, GONDOLOM ÉN.

Na,de az a lényeg, hogy a srácnak is tetszik barátnőm és barátnőm meg konkrétan meghal érte(már jó ideje),de az apukája eléggé fogja ilyen fiú téren és mellesleg még nem is volt pasija/barátja. És nem tudok neki segíteni hogy most reménykedjen még vagy hagyja az egészet? mert én már mondtam mindent,de ő azt hiszi hogy csak neki akarok jót és ezért mondok mást :)

Szóval segítenétek? (EZ megy már több mint 1 éve kb.)



2015. márc. 6. 16:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Utolsó majd bújom a könyveket ha szeretném az az én dolgom ahogy mondtad nem vagyok kiskorúú viszont barátnőm az (és hozzáteszem nem minden esetben megrontás ajánlom nézz utána) ;)
2015. márc. 9. 16:18
 12/12 anonim válasza:
Egy 25éves pasinak vannak igényei is , azt el is kell tartani.
2016. márc. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!