Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem a barátnőm simlis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a barátnőm simlis és meglop. Mit tegyek? Hogyan adjam a tudtára hogy lebukott előttem?

Figyelt kérdés
Négy hónapja már együtt járok a párommal és feltűnt hogy elkezdtek megcsappanni félretett pénzkészletem (Amit Tomorrowland-re gyűjtögetek) . Kezdetben azt hittem hogy csak elkevertem de most már majdnem 60 k tűnt el. Szinte biztos vagyok benne hogy ő veszi el mivel más nem jár hozzánk, viszont nagyon szeretem ő a tökéletes nő, mit tegyek szerintetek? Nem akarom megbántani vagy tartok tőle hogyha felhozom felháborodik és elhagy (a pénzem pedig nem kerül vissza hozzám és ugyan úgy mínuszba leszek).

2015. márc. 12. 14:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%

tőlem 500 ftot nem merne elvenni senki.Szóval nem tudom mit tennék,csak azt hogy aki lop az vérrel fizet.Szóval valószínű mosnák.

neked meg azt tanácsolom:

nőnek soha nem adunk pénzt,és vigyázz jobban a cuccaidra,mert akit megmernek lopni annak nincs tekintélye,vagy lehetőséget hagy.Esetleg rossz emberrel kezdett.

2015. márc. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
* bocs, javítok: Lynx
2015. márc. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem először ne kérdezz rá, mert ha nem akarja bevallani akkor simán a képedbe hazudik. Derítsd ki, hogy tényleg ő nyúlj-e le, ezt azért gondolom nem olyan nehéz. Ha már biztosra tudod akkor kérdezz rá, miért vette el, mire kell neki a pénz.Amúgy ha titokban csinálja, akkor valószínű nem csokit vagy illatszert vesz belőle, mint ahogy az egyik hozzászóló írta...
2015. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek akik nem tudnak ellenállni a pénz csábításának....pillanatok alatt elverik még azt is amit saját maguk kerestek.

Ha tökéletesen biztos Vagy abban, hogy senki más nem férhetett hozzá a pénzedhez, akkor azt javasolnám Neked, hogy üljél le a partnereddel és beszéld meg hova is tűnt az a pénz...ha letagadja a lopást, akkor az intő jel lehet a számodra, hogy nem megfelelő párt választottál magad mellé. Ha előáll valami hihető történettel akkor hallgasd meg, majd a végén közöld vele, hogy szükséged van arra pénzre és szeretnéd visszakapni.

Mostantól rakjad a pénzedet olyan helyre, ahol más nem férhet hozzá!!!

37F

2015. márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben én is azt tanácsolnám, hogy külön bankszámlán tartsd a pénzed! Ha tényleg ő a "szarka", látni fogja, hogy "elapadt a forrás", és nagy összegben tippelhet rá, hogy lebukott... Ha a pénzedre hajt, lehet, otthagy, de legalább tudod, hányadán állsz.


Általában abszolút megbeszélés párti vagyok, de mit lehet ezen megbeszélni??? Ha lop, arra nincs mentség és nincs magyarázat és nem bocsáthatod meg neki, akármennyire vonzódsz hozzá, mert akkor sosem lesz vége.


Meg hogy is nézne ki egy ilyen "beszélgetés"? Közlöd, hogy hiányzik X összeg. Erre ő

1. adja az ártatlant, erre azt mondod hazudik

2. bevallja (bár én ezt csak elméleti lehetőségnek tartom) - nincs más választásod, ki kell dobnod...

2015. márc. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Lenne pár kérdésem:


-Bizalom visszatérhet később?

-Ugyan úgy tudnánk élni későbbiekben?

-Zoli barátom szerint kamerázzam be a szobám. Jó ötlet ez?

-Itt más csak a szakítás lehet a megoldás?

2015. márc. 12. 16:32
 17/19 anonim ***** válasza:

Meg kell próbálnod valahogy bizonyosságot szerezni anélkül, hogy rákérdeznél.

Mert ha rákérdezel és nem volt igazad, joggal sértődik meg, és egyáltalán nem biztos, hogy túlteszi magát rajta, hogy ilyet feltételeztél róla. Különben is, honnan is tudhatnád, hogy igazat mond-e? (Ráadásul még friss kapcsolat, nem is ismerheted eléggé...) Ha tagadna, a szava állna a szavaddal szemben, az patthelyzet. Ha bevallaná, akkor meg muszáj vagy ejtened, különben látja, hogy veled bármit meg lehet csinálni.

Nekem nem jutott volna eszembe a kamerás ötlet, mert nagyon távol áll tőlem, de végső soron ez is egy lehetőség.

Azt írtad, "szinte biztos" vagy benne, hogy ő a tolvaj.

Miért került bele a mondatba a "szinte":

- volt másnak is lehetősége rá?

- azért, mert szereted, és nehéz elhinned róla?

Ha csak az utóbbi, az nem jelent jót a kapcsolatotokra nézve:(

2015. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hallgass Zolira. Zoli egy faszagyerek
2015. márc. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Jól gondolod, hogy lelépne, amint meggyanúsítanád, hisz máskülönben vissza kéne adnia mindent, de úgyis tagadna. Ahogy előttem is írták már, állítsd neki csapdát, amivel 100%-osan rá tudod bizonyítani h meglop. A kamera sem 1 rossz ötlet, akkor még bizonyítékod is lesz rá, és mondhatod neki h ha nem adja vissza mész a rendőrségre.

Ja és azt most felejtsd el h ezzel lehet normális kapcsolatod a jövőben. Előbb szerezd vissza a pénzed utána dobd ki, elhiheted h nem fog megváltozni varázsütésre, és eléggé valószínű h csak a pénz miatt van veled.

2015. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!