Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan nagy kérés lenne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy kérés lenne, hogy egy normális srác találjon meg?

Figyelt kérdés
aki fél hogy elveszít... akinek én vagyok a mindene ,... aki nem bír több napot ki anélkül hogy ne lásson...:S valaki még el van keseredve rajtam kívül? -nem ismerkedésnek írtam ki :D -

2015. ápr. 9. 19:38
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

"aki fél, hogy elveszít" ez eleve rossz ezt eleve nem szabad éreznie.


Amúgy meg nem kell mindig várni várni és vágyakozni, elébe kell menni az eseményeknek, és tenni is érte, nem pedig nyavajogni. De ha nem hát nem.

2015. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
tegyük fel valakivel megismerkedsz , miért gondolod hogy lelépne? mindenkinek megvan az esete és te is meg fogod találni akinek te vagy :)
2015. ápr. 9. 19:45
 13/33 A kérdező kommentje:
én már tettem érte de eddig mind2x pofára estem :S
2015. ápr. 9. 19:46
 14/33 anonim ***** válasza:

szerintem te túlzottan ki akarod sajátítani ami hiba!

Persze lehet h még tini vagy.


De ahelyett h itt rinyálsz tehetnél is érte valamit, hogy lehessen valakid.

2015. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
48%
Hogy azután te meg leszarj minket, almodozz csak tovább, én nagyon rendes voltam, és mi lett a vége? Megégettem magam, egy nő sem érdemli meg. 3 év után már parancsolgatnak, nekik van igazuk, nem, hidd el, te sem egy papucsot keresel.
2015. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
61%
15: Már bocsi, de ha egy palinak se elképzelése, se jövőképe, segítségre van szüksége vagy rossz a megoldóképessége, akkor mit vársz? Vagy ha elküld téged bevásárolni, mert Ő kiakarja takarítani addig a lakást és nem tud osztódni vagy mondja, hogy menjetek el kirándulni, foglalkozz vele, Te meg csak ülsz és semmi ötleted! Akkor mit vársz? Üljön Ő is otthon és csak lessen? Igenis a férfinak is vannak kötelességei, a nők is mennek dolgozni, főznek, mosnak takarítanak, már nehogy Te meg otthon punnyadj! És kell a program, élmények a kapcsolatban, kell a pihenés és a pörgés is! Én 1 éve költöztem össze a barátommal, sokat veszekedtünk eleinte, de rájött, hogy nem tudok osztódni és munka után, ha elfogyott a kaja, akkor szépen bemegyünk a konyhába és együtt főzünk szépen 12 óra lehúzott meló után, ha pedig takarítani kell, azt is megosszuk! Eleinte Ő szépen behuppant a kis ágyba, rám meg szakadt az egész ház. Na neeeem.... Hétvégén meg vagy pihenünk, vagy programokat csinálunk, de már szerencsére összeszoktunk és "összedolgozunk" :) Mindkettőnk kiveszi a részét a munkából :D
2015. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes minden nőnek normális férfi kell de a végén mindig egy hulladék mellett kötnek ki.Igazából nem normális férfi kell nektek,ezt csak bebeszélitek magatoknak
2015. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
17 ment a zöld, én is takaritok, főzök, nem erről van szó, na mind egy, nem magyarázkodom, úgysem semmi értelme, mindenki másképp csinálja.
2015. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
talán nem a legmenőbb leghelyesebb legizmosabb pasitól kéne ezt elvárnod aki 100 másik csaj közül válogathat
2015. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Normális, rendes kedves, dolgozó, diplomás, nagyra törő tervekkel rendelkező srác vagyok.... de mivel csak átlagosan nézek ki szóba sem állnak velem a normális lányok, ha megtudják, hogy többet is akarok mint barátság, fura, hogy csak haverként kedvelnek... barátként mindig jó vagyok ha meg kell hallgatni őket, vagy tanácsot adni vagy segíteni valamiben... de ha én próbálkozok akkor katasztrófa...mit képesek leművelni, csak, hogy elfelejtsem.

29f

2015. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!