Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan nagy kérés lenne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy kérés lenne, hogy egy normális srác találjon meg?

Figyelt kérdés
aki fél hogy elveszít... akinek én vagyok a mindene ,... aki nem bír több napot ki anélkül hogy ne lásson...:S valaki még el van keseredve rajtam kívül? -nem ismerkedésnek írtam ki :D -

2015. ápr. 9. 19:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
1x voltam igazán szerelmes és kb így éreztem az alatt a pár hónap alatt. Kár hogy így sem tudott az illető szimpla barátnál többnek tekinteni... De legalább az esélyt megkaptam, mert azt sem szoktam soha...
2015. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
nekem mint a legtöbb nőnek azért fontos ,hogy valami megfogjon a külsejében is tehát az esetemnek kell lennie , hogy vonzódjak is hozzá de attól még a belső nagyon fontos , sőt fontosabb mikor már megismertem főleg
2015. ápr. 9. 20:55
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mondja, hogy a csajok nagyravágyóak és túl nagyok az igényeik, közben meg rendes srácról álmodoznak, mégis paraszt csávót fognak ki. Én cérnavékony vagyok, modellkedem, van pénzem. A barátom miatt tanultam meg főzni, akkor kezdtem el jobban takarítani (addig kupis voltam). Aztán összeköltöztünk és most már egy egész háztartást, nőhöz illően elvezetek. A barátom duci, nem túl gazdag, korombeli, de szeretne családot és mindennél jobban szeret! Ennél több nem kell!
2015. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

De azért valljuk be mindenkinek a szép kell csak az a baj hogy az esetek 95%-ban aki szép az belül rothadt


Férfiaknál nőknél egyaránt

2015. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
a barátaim többsége szép, helyes és ők jó emberek . nem feltétlenül igaz :) . utolsó előtti : tök jó h ti megvagytok és sok boldogságot ;)
2015. ápr. 9. 23:16
 26/33 anonim ***** válasza:
Az egy dolog ha a barátaid mutatják neked a szépet közben meg kibeszélnek,megbízhatatlanok,átvernek vagy le se szarnak ha segítségre van szükséged esetleg lecsapják a kezedről a hapsidat.Majd akkor megtudnád mennyire "jó" emberek ezek a "barátok"
2015. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Ezt ne vedd sértésnek, de az olyan fiú, aki jól is néz ki meg rendes az ritka mint a fehér holló.... Az olyan srácok, akik jó néznek ki válogathatnak... Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy az ilyen fiúknak szinte csak arra kellenek a lányok.. A legtöbbjük csak kihasználja őket.. Gondolom ezért nem találtál még normális fiút.... Az átlagosak és az alattiak már nem is érdekelnek.. Nem csoda, hogy nem volt még barátnőm.. 18/F
2015. ápr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
sztem ez relatív h mi átlagos , most lehet h ami nekem szép az másnak átlagos és így tovább szóval nálam fontos az h vondzódjak hozzá h nekem tetszen :D , és utolsó előtti az én barátaim megbízhatók és ott vannak ha kellenek :D ne magadból indulj ki D: köszi . meg kell válogatni az embereket ennyi
2015. ápr. 11. 16:49
 29/33 anonim ***** válasza:

" akinek én vagyok a mindene ,... aki nem bír több napot ki anélkül hogy ne lásson..."

Hát legyél olyan lány, hogy ezek a kívánalmak teljesüljenek. Ne a pasikat hibáztasd, magadban keresd a hibát.

2015. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
én olyan lány vagyok ezt elhiheted :D nagyon is olyan :D
2015. ápr. 11. 17:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!