Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Segítség!

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élek a barátnőmmel (én 18 vagyok, ő 17).

Rengeteg fiúval beszél, akik csak haverok, és barátok a számára, de ezek a fiúk állandóan próbálkoznak nála: elhívják vacsorázni, beszélgetni, inni valamit, buliba, stb. Utálom azt, hogy ezek állandóan hajtanak a csajomra, és nemigazán tudom mit csinálhatnék. A barátnőm megmondta, hogy ő nem megy el velük sehova, csak haverok, de akkor is zavar a tény, hogy folyamatosan hajtanak rá, és beszélgetnek egymással napi szinten...



2015. máj. 1. 14:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Yo! Én is kb hasonló helyzetben vagyok, csak én együtt is élek a barátnőmmel, néha megnézem a telóját és randi meghívások... meg érzem a beszélgetések attitűdjén ahogy hajtanak rá. Kérdeztem tőle, hogy ezt... így minek gondolja?! Ő azt mondja, hogy muszáj beszélgetni valakivel és hogy igazából neki ez imponál annak ellenére, hogy visszautasítja és ezért beszélget velük, mert na.. hízik a mája. :D

Mondom.. oké cica.. akkor felteszem te sem bánod akkor ha ma este elmegyek egót növelni. NA!

(vissza kettesbe)-de..de.. ez csak beszélgetés.

-ez is csak az lesz

-... csönd - elindul a játszma, hogy de én meg... 2hónappal ezelőtt.

-jó.


Én eljutottam arra pontra, hogy nem érdekel. Beszéljen. De, .. egyszer se hazudjon.

2015. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igazatok van, meg kell békélnem ezzel a dologgal.

De nagyon nehéz, főleg így távkapcsolatban.

Hihetetlenül zavar ez a tény, de nincs más választásom úgy látszik.

És igen, persze hogy kellenek neki mindkét nemből barátok, nem is várom el, hogy otthon üljön egész nap.

2015. máj. 1. 14:44
 13/14 anonim ***** válasza:

Gyerekek ennyi csődtömeget egyrakáson!

Azért mert járni kezdtetek tulajdon jig nem keletkezett!

A legjobb uton jártok evvel a felfogással, hogy kiábránduljon a másik belőletek!

Elveszitek a levegőt, a magánszférát tőlük. Meg ellenőrizgetni, belenézni dolgaikba! Jogilag se áll meg!

Probáljatok meg kevésbé féltékenyek, egoisták, önzőek lenni velük!

És még mielőtt valamelyik nagy élettapasztalatu nekem jönne!

30 év házassággal a hátam mögött mondom. És ilyen helyzetben is voltunk.

2015. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13

* tulajdon jog

2015. máj. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!