Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ha kavarognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha kavarognak bennem az érzések?

Figyelt kérdés

A volt barátnömmel kb. 1 honapja szakitottam mert megcsalt.Nagyon fájt és probáltam neki megbocsájtani de nem ment.Tudni kell rólam,hogy nagyon érzelmes vagyok,és ragaszkodó is,bár ezt eddig a barátnöm se érezte túlzonak.Én nagyon szerettem/talán még szeretem ezért fájt nagyon ez az egész ami történt,3 évig jártunk.:/ Depresszios lettem ettöl,és nemrég megismertem egy lányt akire én írtam rá.Elsőre nagyon szimpatikusnak tüntünk egymásnak,ezért nem csak egy napig beszélgetünk.Egy nagyon kedves,értelmes lányról van szó akivel tökéletesen megértjük egymást.Probál nekem segíteni ebben a nagy csalódásban is.2 hete beszélgetünk kb,minden nap reggel is meg este,meg volt olyan nap amikor 24 orában:).Sajnos élöben még nem találkoztunk,nem ebben a megyében lakik amelyikben én,de ezt is tervezzük,én nagyon megkedveltem,és azt mondta hogy ö is engem.Van amikor barátilag beszélgetünk,de sokszor vannak intimebb témák is,és arról beszélgetünk hogy milyen jo lenne ha együtt lennénk.Sajnos egy párszor már megbántottam,veszekedtem vele,de ö nem hagyott ott,hanem átbeszéltük a dolgot,amiért ezer hála neki:*.Én bele tudnék szeretni ebbe a lányba és szerintem ő is belém

A kérdésem az lenne:Szerintetek megprobáljam visszaszerezni az exem v. probáljam meg ezzel az uj lánnyal?

Létszi segitsetek,fontos lenne nekem:)

Én: 22/F exem: 19/L másik lány: 21/L



2015. máj. 21. 19:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Szerintem se gyere egyikkel se össze,te szerencsétlen, 2 hét alatt megbántottad,meg veszekedtél vele?? Örülj neki hogy eddig is meghallgatta a sirámodat. De ha neki ez megfelel, és a te kis lelkecskéd is úgy érzi, akkor gyere vele össze (vagy próbálj meg).
2015. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
igazad lehet,tényleg az vagyok,de tudom hogy megbántanám,ezt a mostani lányt
2015. máj. 21. 20:43
 13/26 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg az a legjobb tanácsom,hogy egyikkel se gyere össze.
2015. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
De ha másik lett a fontos lány is akkor nem kell feltétlenül elmenekülni,mert nem tudhato mikor lesz még egy ilyen lány akivel olyan jól ellennél mint ahogy alakulgat.
2015. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

nem tudom mi legyen

ezzel a lánnyal most is összevesztünk

mindenesetre köszönöm a segítséget mindenkinek!:)

jöhet még

2015. máj. 21. 21:08
 16/26 anonim ***** válasza:
Édes a kibékülés ;)
2015. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Kibékültetek azóta?
2015. máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

igen:)

azota beszéltem az exemel,és lezártam magamban:D

a másik lánnyal meg alakulgat a dolgon,nagyon kedvelem,és nagyon boldog vagyok vele:)

2015. máj. 23. 18:25
 19/26 anonim ***** válasza:
Akkor jo;))
2015. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

szerintem állj fel a gép elől és hívd el a szomszéd lányt egy sörre.


egy lány sem kíváncsi a lelki nyomorodra/csalódásodra. ha erre vevő, akkor ő is ........

2015. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!