Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ha kavarognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha kavarognak bennem az érzések?

Figyelt kérdés

A volt barátnömmel kb. 1 honapja szakitottam mert megcsalt.Nagyon fájt és probáltam neki megbocsájtani de nem ment.Tudni kell rólam,hogy nagyon érzelmes vagyok,és ragaszkodó is,bár ezt eddig a barátnöm se érezte túlzonak.Én nagyon szerettem/talán még szeretem ezért fájt nagyon ez az egész ami történt,3 évig jártunk.:/ Depresszios lettem ettöl,és nemrég megismertem egy lányt akire én írtam rá.Elsőre nagyon szimpatikusnak tüntünk egymásnak,ezért nem csak egy napig beszélgetünk.Egy nagyon kedves,értelmes lányról van szó akivel tökéletesen megértjük egymást.Probál nekem segíteni ebben a nagy csalódásban is.2 hete beszélgetünk kb,minden nap reggel is meg este,meg volt olyan nap amikor 24 orában:).Sajnos élöben még nem találkoztunk,nem ebben a megyében lakik amelyikben én,de ezt is tervezzük,én nagyon megkedveltem,és azt mondta hogy ö is engem.Van amikor barátilag beszélgetünk,de sokszor vannak intimebb témák is,és arról beszélgetünk hogy milyen jo lenne ha együtt lennénk.Sajnos egy párszor már megbántottam,veszekedtem vele,de ö nem hagyott ott,hanem átbeszéltük a dolgot,amiért ezer hála neki:*.Én bele tudnék szeretni ebbe a lányba és szerintem ő is belém

A kérdésem az lenne:Szerintetek megprobáljam visszaszerezni az exem v. probáljam meg ezzel az uj lánnyal?

Létszi segitsetek,fontos lenne nekem:)

Én: 22/F exem: 19/L másik lány: 21/L



2015. máj. 21. 19:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Na jól haladtok? :D
2015. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
igen:)
2015. máj. 29. 20:37
 23/26 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy valaki olvassa e.de a történet befejezése hogy már emez lánnyal se beszélgetek

sokszor nem ugy alakul ahogy szeretnék

jó vakáciot mindenkinek

2015. jún. 16. 09:57
 24/26 anonim ***** válasza:
Akkor keres valaki mást :D
2015. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Giliszta88 ***** válasza:
Szia! teljesen átérzem a problémád. ugyan így jártam már én is. egyet értek az előttem hozzá szólókkal. ez a lány sajnos még nem az igazi. a gond az,ahogy már írták,hogy nem vagy túl az exeden,ez a lány pedig csak arra jó neked,hogy felejts,de tartós kapcsolat nem lesz belőle. neked most az a legfontosabb,hogy magadban tegyél rendet egyedül. ne használj fel mást arra,hogy jobban legyél,mert nem fog működni.ha te magad majd úgy érzed,hogy már túl vagy az egészen,akkor kezdj új kapcsolatot. most még sebezhetőnek tűnsz.befolyásolhatónak. szedd össze magad,és tiszta lappal kezdj. az exeddel pedig eszedbe se jusson újra kezdeni,mert egy életen át bánni fogod. mindig ott lesz a szemed előtt,hogy megcsalt,és bizalom már nem igen lesz felé. sok sikert kívánok neked!!!!!!!! :)
2015. júl. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot,teljesen igazad van:)
2015. júl. 27. 09:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!