Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felenk pasi, tul elfoglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felenk pasi, tul elfoglalt vagy nem tetszem neki?

Figyelt kérdés

4 eve megismertem egy sracot. Egybol elkerte a telefonszamomat, de nem hivott fel. Ha parszor talalkoztunk, mindig kozeledni probalt, sa szemembe nezett, megerintett, de zavarban volt. Randira hivott ugyan, de sehogy nem jott ossze. 3 evig nem beszeltunk, en haragudtam ra, azt hittem, csak hiteget mindig.

Most ujra beszelunk, o kezdemenyezett, mikor egysze osszefutottunk veletlenul. Hatarozottabbnak tunik most, de nem egyertelmu. Talalkoztunk parszor, akkor nagyon kedves, figyelmes, erdeklodo. De ha en nem keresem, akkor o nem keres. Ha irok neki uzit, akkor felhiv es sokat beszelunk telefonon. De nekem ez igy tul faraszto, hogy mindig kiagyaljak valami urugyet, hogy keresni tudjam.

Tobb allasa is van. Munka teren maximalista. Nagyon sokat dolgozik.

5 eve volt egy csunya parkapcsolata, ami nagyon megviselte. Utana lattam tobb lannyal is, de nem volt tartos kapcsolata. Jelenleg nem tudom, hogy van-e baratnoje. Nincs semmi jele annak, hogy lenne, bar nem lehet tudni.


Kozeledjek fele? Hetente egyszer szoktam rairni. Segitek neki a munkajaban, neha, minimalisat. Talan, ha igazan erdekelnem, o keresne.


2015. máj. 24. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
űááááá 4 év alatt semmire nem volt képes!szóba ne állj vele,abszolút nyomorék és töketlen az ilyen!!!
2015. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A toketlenre mar en is gondoltam :D koszonom.
2015. máj. 24. 22:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Már réges rég kopogtatott volna nálad ha: kellenél neki mint nő.
2015. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom.
2015. máj. 25. 00:39
 5/10 Fish1 ***** válasza:

Nem sok reményt fűznék hozzá akkor sem, ha akarna valamit. Engem legalábbis nem vonzanak a határozatlan emberek.

Ha a csalódása óta nem volt komoly kapcsolata, akkor nála nem stimmel valami. És előfordul, hogy azért dolgozik sokat, hogy a munkájába temetkezzen, így kevésbé szembesül önmagával.

2015. máj. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Engem vonz mint ferfi, de ugyis mint ember. Csak nem tydom, mire veljem, hogy semmi nem tortenik. Mindig elfoglalt, azt mondja. Nem tudom.

2015. máj. 25. 07:34
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már megtetted, amit érdemes. Ami nem megy, nem kell erőltetni. Ha ő is igazán akarná, nem neked kéne mindig megkeresni őt.
2015. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézd, ha nagyon kellenél neki, akkor lépne.


Mondjuk ehhez hasonló szitu van pár ismeretségem, egy 35 éves haverom és egy 45 körüli kollégám (mindkettő jó fellépésű, elvált, gyerekes férfi) él úgy, hogy nőkkel folyamatosan ismerkedik, de egyiknél se nyomul, mindig a nőkre bízza, hogy azok vessék be magukat náluk.


Így könnyed kapcsolatokat tudnak kialakítani, minden pedálozás nélkül (mondjuk a mai magyar átlagnál kicsit sikeresebbek, két egyetemi diploma, multis szenior állás, havi 500-600e nettó, céges autó, kis egzisztencia), aztán ha tovább lépnek, akkor elmondhatják, hogy soha semmit nem ígértek csajnak, különben is az akaszkodott rájuk. Döbbenetes, hogy mennyire bejön nekik...

2015. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Es ha soha senkinek nem fogok annyira kelleni, hogy lepjen?
2015. máj. 26. 16:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézd, kis nyomulással, ha valahogy kinézel és összességében normálisnak tűnsz, akkor könnyen lehet mindig könnyed kapcsolatod jó minőségű férfival, de akinek nem kellett megküzdened érted, az nem fog különösebben megbecsülni.
2015. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!