Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez milyen vonzalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen vonzalom?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok. Van egy lány, akibe azt hiszem teljesen beleszerettem, én is tettszem neki, de sajnos van barátja. Emiatt totál kivagyok bukva, de valahogy nem értem magamat. Persze kívánnám őt szexuálisan, de messze nem annyira, és nem úgy, mint más lányt. Barátnőmnek képzelem el őt, és tényleg úgy vagyok vele, hogy inkább a belseje fogott meg, és nem feltétlen a külseje. Persze szép lány, nagyon is, de inkább amolyan rokonléleknek érzem. Nem tudom ezt hova tenni, ilyen még nem volt velem. Valahogy azt érzem, hogy ez a vonzalom nem jár azzal a szexualitással, amit eddig éreztem. De közben biztos szerelmes vagyok, mert néha esténként a párnámat sírom tele miatta. Igaz magányos vagyok, és nem is volt eddig barátnőm, de szerintem szeretem. Ti mit gondoltok erről? Mi lehet ez a vonzalom? Egyáltalán szerelem lehet? Veletek volt már ilyen?

2015. máj. 28. 05:43
 1/5 Mumusan ***** válasza:
Ez bizony az.
2015. máj. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van barátja? Miért nem tartod tiszteletben? Jobb ha elfelejted és ne keresd!
2015. máj. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom nem ez volt a kérdés,de érzel valami kölcsönös vonzalmat vagy csak te érzel így?
2015. máj. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép érzés. Én is voltam reménytelenül szerelmes, és az bizony eltartott 4 évig!! Csak utána éreztem azt,hogy már nem jelent semmit nekem ez az ember. Én is sírtam éjszakánként. De nem lehetett mit tenni. Aztán jó pár év után újból láttam az utcán, vagy 15-20 év után, és már semmit nem éreztem,amikor megláttam. Majd elmúlik nálad is, és jön egy olyan, akit ugyanígy fogsz tudni szeretni, és független is lesz.
2015. máj. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fenti női hülyeségekkel ellentétben a valóság az, hogy tipikusan hiány motiváció gernerálta önbecsapás. Értelmes srácnak tűnsz, aki figyeli magát, szóval jegyezd meg, nem ez nem szerelem, a csaj nem rokonlélek, semmi extra, pusztán arról van szó, hogy 21 évesen igényelnéd az ellenkező nem figyelmét, és pont ez a csajszi jött szembe. Pont.

annak meg, aki azt magyarázgatja a srácnak, hogy ja ez reménytelen szerelem, és gyönyörű érzés, ami eltarthat 4 évig, megérdemelne egy vaslapátot. A legjobb módja hogy lelkileg retardált fiatal felnőtteket neveljél, gratulálok :)

Azt tudom mondani, hogy kezdjél el kilépni acsajok közé, ne csak a lelki alkatod mérd fel, hanem a fizikai adottságaid, (mennyire lehetsz vonzó , és miylen típusú lányoknak) célozd be a MEGFELELŐ lányokat, ahol esélyed lehet (nem, a leírásban szereplőnél nem lehet, legalábbis addig, amíg nem gyűjtesz tapasztalatot, 0 esélyed van lecsapni más kezáéről nőket).

Szóval az a sztori amit megosztottál nem szerelmességre utal, hanem arra, hogy ideje a hormonjaidnak megadni, ami jár :) Nőkre meg ne hallgass, amikor ilyesmiről van szó.

2015. jún. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!