Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti ebben az esetben mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ebben az esetben mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy lány, akiről tudod, hogy szerelmes beléd, neked viszont ő nem kell, nem szeretnél tőle semmit. Ez a lány megkér, hogy vidd el őt kocsival ide és ide. Abban az esetben, ha terhesnek érzed a társaságát, ill. kinosnak a helyzetet, elvinnéd őt mégis, vagy találnál valami kifogást? Ha mégis elvinnéd, hogy viselkednél vele közben?

NEM mondom azt hogy én vagyok a fiú, sem azt hogy én vagyok a lány, tehát légyszi ne ugy irjatok, hogy "nyugodtan tedd ezt és ezt", csupán véleményre vagyok kiváncsi, hogy mitt ennétek ilyen esetebn :)


2015. jún. 4. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kedvelném emberileg, akkor elvinném.
2015. jún. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szívesen elvinném.
2015. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is elvinném.
2015. jún. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Huh ez részben függ is attól mi a történet.

Mert ha mondjuk rokonához kéne bejutnia a kórházba, akkor ha terhesnek is érzem a társaságát nyilván segíteni fogok.

De ha csipcsup ügyben, vagy felsejlik, hogy azért kér meg rá, mert szerelmes és azt akarja táplálni, és ezt nem akarom nyílván kitérek előle.


Viselkedés: mint haverral, beszélgetés, férfi-nő szempontból közömbös társalgás várna rá.

Magyarul notóriusan "nem venném észre" mit érez.

2015. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha van hozzá kedved, akkor nyugodtan. Nem rossz program az, csináltam már én is ilyet:)
2015. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, utolso előtti, ilyenre gondolok, amikor nem életbevágó ügyről van szó, hanem elég átlátszó a dolog...
2015. jún. 4. 10:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szívesen vagyok vele és nem életbevágó a fuvar, azt mondanám, hogy: Bocs, nem. Indoklás nélkül.
2015. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es válaszolónak van igaza. Ha nem életbevágó (mondjuk baleset, sérülés), akkor nem.


Ha nem szeretnék tőle semmit, biztos, hogy nem kocsikázgatnék vele, mert az újabb téveszméket fog szülni.

2015. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!