Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítség, utólag elmondjam neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, utólag elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Az exemmel már 4 éve hogy szakítottunk, mind a kettőnknek van kapcsolata, DE van valami amit soha senkinek nem mondtam el kivéve az egyik barátnőmnek, de most úgy érzem hogy el kelle mondanom neki mégis azt, hogy miután vége lett a kapcsolatunkak kiderült hogy terhes lettem tőle, 8 hetes voltam, de sajnos elment a baba. 2 hétig véreztem és görcsöltem.... Azt mondta a doki hogy a stressz, a sírás, a nem evés, depresszió miatt a szakítás után.... :(

Szerintetek tudnia kellene arról hogy apa lehetet volna? Higy terhes voltam tőle? Vagy ne tudja meg már soha?! Vagy jár neki?

Ez egy nagy szerelem volt mindkettőnknek...

Mit tegyek? Megtudja? Ne?



2015. jún. 5. 18:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha ekkora nagy titok, amit ilyen nehéz viselned, miért a barátnőd tud róla, nem pedig a barátod? Miért nem hozzá fordulsz lelki támaszért? Talán még azt is tudná, hogyan reagálna ő ilyen helyzetben. Nem bízhatsz benne eléggé, hogy elfogadná a dolgot? Nektek együtt kellene feldolgoznotok ezeket a problémákat, nem pedig az exekkel..
2015. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Utolsó két válaszoló. Igazatok van, sok erőt adtatok nekem. A páromnak elmondom nagyon szeretem ôt rá mindig számíthatok. 3 éve töretlenül imádjuk egymást. És ha majd a sors úgyakarja egyszer majd Ő is megtudja. Nagyon köszönöm.

Mindenkinek kívánok nagyon sok jót.

2015. jún. 5. 19:47
 13/14 anonim ***** válasza:
:)
2015. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ne. soha ne mondd el ha nem akarsz balhét (nem feltétlen lenne az, de nem tudhatod hogy reagálna)
2015. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!