Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Második esély? Újrakezdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második esély? Újrakezdés?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. 17 évesen ismerkedtem meg az első szerelmemmel (35), aztán elég hamar sor is került a dologra. 4 évig voltunk együtt, a végére eléggé megromlott a kapcsolatunk. Eleinte távkapcsolatban éltünk, aztán 2014 januárjában össze is költöztünk. Igazából nem ebből adódtak a problémák, hanem abból, hogy valahogy kiábrándultam belőle, eléggé elhanyagolt a munka miatt és beleszerettem (talán) egy haverjába(32). Olyan március környékén én tettem pontot a végére, és a másik férfi le is csapott a kezéről...mielőtt jönnének a leszólások, tényleg nagyon megromlott a kapcsolatunk, meg mély ponton is voltam más dolgok miatt, így nem volt valami nehéz dolga. Ezt követően "dúlt köztünk a szerelem" a másik sráccal. Értsd úgy, hogy napi több együttlét meg egyebek...utána a volt pasimmal nem is nagyon találkoztam, csak néha, amikor bementem a barátomhoz a munkahelyükre. (kollégák) Tudni kell, hogy ez a nagy fellángolás is alább hagyott. Januárban megmondtam neki, hogy nem szeretném folytatni a kapcsolatot. Úgy gondolom, hogy eléggé kiégtünk. Túl hamar adtunk oda magunkból mindent a másiknak. Erre olyan áprilisban újra elkezdtem találkozni az első szerelmemmel...eléggé távolságtartó volt, tudta, hogy nem nagyon szeretnék vele együtt lenni azok után amit művelt. (a szakításunk legfőbb oka a hirtelen agresszió volt) Azóta rengeteg időt töltünk együtt, és le is feküdtem vele 2x az elmúlt héten. Igazából azt nem tudom, hogy meglehet-e neki bocsátani, vagy érdemes-e. Sokszor eszembe jut a dolog, amit tett, de legbelül talán mindig is őt szerettem, és eltudnám neki nézni. Viszont a barátaim azt mondják, hogy ne tegyem, mert aki egyszer megtette, az újra megfogja. Szerintetek?

2015. jún. 5. 22:54
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Megragadtad a 2 életkort, amely között a legnagyobb a különbség. Én 17 voltam, ő meg 29. Szóval nem egészen 17-35 volt az. Ő egy ötöst simán letagadott, én meg 20-t mondtam, úgyhogy akkor nem is tűnt soknak a különbség. A későbbiekben a kapcsolatunkban csak a gondolkodásmódban nyilvánult meg. Ő ugye családot tervezett, házasság, gyerek, a jegyesség még oké volt. Szóval ebből is adódott olykor-olykor kisebb probléma. És akkor még egyszer: ő idén lesz 35 éves, nem akkor volt. De ha így látod külső szemlélőként, oké, megértem. Amikor megtudtam akkoriban, hogy 29 éves, nem 24, ő meg hogy 17 vagyok, nem 20, valahogy nem foglalkoztatott minket a dolog. Ugyan elgondolkoztam rajta, hogy biztos csak megláttuk egymást, és gondolta, hogy jó lesz egy körre. De nem így lett. Amint írtam 2 évig jegyben jártunk. Akkor mint komoly gondolkodású férfit megkérdeznélek, hogy a dugásért elvennél egy nőt, képes lennél gyereket csinálni neki csak hogy egész életedben dughasd az illetőt? Képes lennél csak a dugásért visszakönyörögni magad, hónapokat, éveket várni, míg szakít a másik férfival? Képes lennél sírni utána? Csak 1 kis fiatal "lány" után? Jó, mondjuk a férfiak lehet ilyenek...tisztelet a kivételnek ugye. Azt is említettem, hogy ez a kapcsolat meg egyáltalán nem a szexen alapult. Az a kollégájával volt. De vele nem. Eleve mivel távkapcsolatban éltünk elég sokáig, 2 havonta találkoztunk pár napokra. Ha tudnád akkor mi játszódott le bennem...nem a szex hiányzott, mert olyan is volt, nem is egyszer, hogy amikor találkoztunk, akkor nem történt meg a dolog. Nem a szex állt soha a középpontban, mint a másik kapcsolatban.
2015. jún. 6. 14:28
 12/22 anonim ***** válasza:
Eleg vilagos, hogy azert tagadott le 5 evet, mert nem volt abban sem biztos, hogy surolod a legalis korhatart:-) De igazad van, igy mar ismerosebb a helyzet, kevesbe aldozatszagu, am mindenkeppen a naivitasodra hajazva huzott be egy bena gamma tipusu fazon. Ebben az esetben meg azt kell hogy mondjam, az is lehet hogy meg te is erettebben gondolkozol mint a csavo. A figuraval valami egyertelemuen nem stimmel. Eleg durvan instabil.
2015. jún. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem válaszoltál az előző válaszomban feltett kérdéseimre, mint érett férfi.:)
2015. jún. 6. 15:42
 14/22 A kérdező kommentje:
Vagy még jobb...szerinted milyen egy érett férfi? Azt leszámítva, hogy nem kezd egy nála 10 évvel fiatalabb nővel.
2015. jún. 6. 15:53
 15/22 anonim ***** válasza:

egy erett ferfi egy igazi ferfi igene igen a nem je pedig nem.

nem csusztat nem hazudozik nem titkol nem sumakol nyilt lapokkal jatszik.

Csak akkor kezd egy kapcsolatba ha abban jovot lat

Csak akkor szexel ha fulig szerelmes

Udvarol egy nonek kuzd erte illedelmes turelmes hatarozott biztos magaban de nem bekepzelt.

A testiseg helyett a lelki kapcsolat az amire igazan vagyik hogy megtalalja a masik felet.

2015. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
38%

Nézd, ha személyes választ vársz, a hapsit agyonvertem volna egy vaslapáttal. Előbb az 5 évvel (?) ezelőttiért, utána azért amit most művel.

Egy érett férfi mit csinált volna? Egyrészt, nem hazudik a koráról. Másrészt, miután lefektet, és kiderül 17 vagy, szépen továbbáll. Egy válogatási helyzetben lévő felnőtt férfi a soha nem kezd 17 éves kislánnyal kapcsolatot. Konkrétan kizárt dolog.

Nem tudom mi a helyzet amott, de valami nagyon nem kerek.

Továbbra is azt javaslom, hogy pattanjál le a környékről is.

2015. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Mindenki nyílt lapokkal játszott a továbbiakban, kivéve az elején. Ezek szerint jövőt látott a kapcsolatban, mert kikezdett velem. Attól, hogy viszonylag hamar sor került a dologra, nem az ő szexéhességét bizonyította, úgy gondolom, hogy a "barátaimnak" való bizonyítási vágytól duzzadva nagy része rám hárítható. 2 fél kell hozzá, az is igaz. . Eleinte lehet azt gondolhatta, hogy "fiatal csaj, jó lesz egy körre", de nem ez lett belőle. mint mondtam már a közös jövő volt tervezve meg egyebek. Mellesleg ha 10 évvel később történik a dolog, én lettem volna 27 ő 39, akkor már egyáltalán nem lenne beteges, nem igaz? Lehet, hogy egy érett férfi azt választotta volna, hogy kiderült, hogy gyerek és hagyom a fenébe. De nem így lett.
2015. jún. 6. 23:35
 18/22 anonim ***** válasza:

"Mellesleg ha 10 évvel később történik a dolog, én lettem volna 27 ő 39, akkor már egyáltalán nem lenne beteges"


Az a nem mindegy, hogy egy 39 éves éves férfinek komoly kvalitásokkal kell rendelkeznie ahhoz külsőségben, és anyagiakban, hogy esélye legyen egy nála 12 évvel fiatalabb 27 évesnél.

Míg egy 29 évesnek elég felnőttnek lennie ahhoz, hogy egy 17 éves kislánynál esélye legyen. Azért ez baromira nem ugyanaz.

2015. jún. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Barmit bele lehet magyarazni barmibe ha szeretned.

De tenyek maradnak a helyzet nem volt oké es most Sem egeszseges ezt majd 10 ev mulva belatod talan

2015. jún. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha nem azon vitatkoznánk, hogy ki hány éves (volt) mikor, és mekkora korkülönbség fér bele. A kérdés, ami elhangzott, hogy a kérdező visszamenjen-e a volt barátjához, aki agresszív volt vele!

Kérdező, azt tanácsolom, hogy ne kezdd vele újra aki agresszív az olyan is marad. Kutyából nem lesz szalonna, szokták mondani. Teljesen megértem, amit érzel, fiatal voltál, első szerelem... De most is fiatal vagy, lépj tovább. Jobb lesz, hidd el. Én is 17 voltam, mikor megismertem az első barátomat, nagy szerelem volt, úgy tűnt, mindkét részről. Sajnos elég hamar kiderült, hogy nem így van. Kb egy év után egyre önzőbb, gorombább és agresszívabb lett, ha szakítani akartam, mindent ígért. Soha nem változott semmi. Sajnos én túl sokáig tűrtem, hogy így bánjon velem, nem tudtam sebek (testi-lelki) nélkül megúszni. Van, ami még mindig kísért. Te inkább addig hagy ott ezt a kapcsolatot, amíg nem ér komolyabb veszteség.

2015. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!