Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Második esély? Újrakezdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második esély? Újrakezdés?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. 17 évesen ismerkedtem meg az első szerelmemmel (35), aztán elég hamar sor is került a dologra. 4 évig voltunk együtt, a végére eléggé megromlott a kapcsolatunk. Eleinte távkapcsolatban éltünk, aztán 2014 januárjában össze is költöztünk. Igazából nem ebből adódtak a problémák, hanem abból, hogy valahogy kiábrándultam belőle, eléggé elhanyagolt a munka miatt és beleszerettem (talán) egy haverjába(32). Olyan március környékén én tettem pontot a végére, és a másik férfi le is csapott a kezéről...mielőtt jönnének a leszólások, tényleg nagyon megromlott a kapcsolatunk, meg mély ponton is voltam más dolgok miatt, így nem volt valami nehéz dolga. Ezt követően "dúlt köztünk a szerelem" a másik sráccal. Értsd úgy, hogy napi több együttlét meg egyebek...utána a volt pasimmal nem is nagyon találkoztam, csak néha, amikor bementem a barátomhoz a munkahelyükre. (kollégák) Tudni kell, hogy ez a nagy fellángolás is alább hagyott. Januárban megmondtam neki, hogy nem szeretném folytatni a kapcsolatot. Úgy gondolom, hogy eléggé kiégtünk. Túl hamar adtunk oda magunkból mindent a másiknak. Erre olyan áprilisban újra elkezdtem találkozni az első szerelmemmel...eléggé távolságtartó volt, tudta, hogy nem nagyon szeretnék vele együtt lenni azok után amit művelt. (a szakításunk legfőbb oka a hirtelen agresszió volt) Azóta rengeteg időt töltünk együtt, és le is feküdtem vele 2x az elmúlt héten. Igazából azt nem tudom, hogy meglehet-e neki bocsátani, vagy érdemes-e. Sokszor eszembe jut a dolog, amit tett, de legbelül talán mindig is őt szerettem, és eltudnám neki nézni. Viszont a barátaim azt mondják, hogy ne tegyem, mert aki egyszer megtette, az újra megfogja. Szerintetek?

2015. jún. 5. 22:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ez egy egészségtelen és romboló kapcsolat. Lépj ki belőle! Szakíts meg vele minden kapcsolatot. És élj szabadon, próbálj meg önálló lenni és a saját lábadra állni. Lehet egyedül is lenni, nem kell mindig kapcsolatban élni, másoktól függni.

Nem férfi az, aki 17 éves kamasz lányokat csábít el harmincX évesen, nem férfi az, aki megüt, ennek a kapcsolatnak nincs jövője, nincs mire építeni. Elszalasztod a lehetőségeidet a jobb életre. A sorsod te irányítod.

2015. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Huh, így visszaolvasva..az első férfival előző nyáron összeházasodtunk..:)
2018. ápr. 2. 23:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!