Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg fogja bánni valaha amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogja bánni valaha amit velem tett?

Figyelt kérdés
A barátom ebben a hónapban szakított velem csak úgy hirtelen a semmiből jött. Minden tökéletes volt. Aztán közölte hogy egyedül szeretne lenni. Én meg teljesen ki vagyok borulva folyton sírok és csak én keresem őt. Tudja hogy mennyire fáj nekem mert másodszorra hagy el és az elsőbe is majdnem belehaltam. Soha nem fogja megbánni hogy nem elég hogy már egyszer összetörte a szívem most megint megteszi? Mert most nagyon flegma velem meg bunkó én meg felhívtam hogy szeretem ő azt válaszolta hogy sajnálom. Egyszer rá fog jönni hogy ennyire senki sem szerette és hogy mindene megvolt? 2éves kapcsolat volt:(
2015. júl. 30. 17:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tegyél meg magadnak egy szívességet: ha még egyszer visszakönyörögné magát nehogy visszafogadd!!
2015. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De én csak azt szeretném hogy rájöjjön hogy milyen gonosz volt velem, mennyire megbántott és hogy bocsánatot kérjen..:(
2015. júl. 31. 13:15
 13/14 anonim ***** válasza:
Kicsi a valószínűsége, hogy ez megtörténjen. Eddig sem érdekelték az érzéseid, a jövőben pedig még inkább nem fogják.
2015. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
De azoknak akik ilyent tesznek nincs lelkiismeretük?
2015. júl. 31. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!