Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan viselkedjek egy randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek egy randin egy hívővel?

Figyelt kérdés

Miben más egy randi egy hívővel? Hitgyülekezetbe jár, olvassa és betartja a Bibliát stb.

Bemutatkozásnál kézfogás vagy puszi?

Végén ölelés / puszi?

Csók belefér?



2015. aug. 10. 02:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egy szekta tehát ha megnézel egy vidámvasárnapot atv -n és nem röhögöd el magad nyert ügyed lesz.
2015. aug. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem simán csak hisz, hanem szektás (hitgyüli, ugyanaz) akkor felejtős.

Oda 2 féle ember jár, vagy nagyon buta és megvezetik, lehúzzák, ahol tudják kihasználják, vagy az aki épp ezt csinálja.

Szerintem egyik sem jö választás.

Persze hajrá, ne legyen igazam, őszintén sok sikert kívánok, de akkor is legyél nagyon elővigyázatos.

Láttam már nem egy megkeseredett embert aki ilyennel ment bele kapcsolatba.

2015. aug. 10. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly? :)

Nem randiznék egy szektással, sőt, addig sem jutnék el, hogy ilyesmi szóba kerüljön!

2015. aug. 10. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szorri, de úgy, hogy "viszlát". Mármint ha azt akarod, hogy hívő is maradjon!


Kapni fogom a lepontokat, meg "vallásszabadság van", de gyerekek, azért nem ártana tudni pl, h mi a hitgyüli.


Hallottam dolgokat hitgyüliről, s azok alapján ott azt szorgalmazzák, hogy a "Gyülekezetből" válasszanak maguknak párt, vagy, ha "kívülálló" az illető, akkor az is "térjen meg".


Így a következő a helyzet:

- Komoly kapcsolatot akarsz vele? Akkor vagy te is gyülis leszel, vagy kirángatod onnan.

- Csak kalandot akarsz? Akkor meg csak szépen, finoman.

2015. aug. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is hívő vagyok (nem hitgyülis), és óvatosságra intelek. Az a baj ezekkel a szektákkal, hogy elsősorban nem a Bibliát és Jézust követik, hanem azt, amit a szektavezér mond. Veszélyes az a felsőbbrendűségi tudat bennük, hogy csak az lehet igazán teljes értékű ember, aki az ő szektájukba tartozik (nem az, aki hisz, mert csak úgy lehet "jól hinni", ahogy ők teszik, szerintük). Ezért egy nem szektatag elég nehezen fog vele normális párkapcsolatot kialakítani.

De kívánom, hogy tévedjek, és ez a lány/fiú tartozzon abba a pár százalék kivételbe!

2015. aug. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
"világivl "nem kezdenek. Megpróbál megtéríteni, a gyülibe vonszolni. Ha neked ez nem megy, ne kezdj vele, nem fogtok együtt maradni. Innentől a Te életed is a Bibliaolvasás körül fog forogni, csak akkor nmenj ebbe bele, ha ilyen béhgetős, amit a gyüli mond életet akarsz magadnak.
2015. aug. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Visszaolvasva elég félreérthető volt a kérdésem, ennek következtében is jöttek szerintem ezek az érdekes válaszok. Ezek nem ilyen Vidám Vasárnap és társai féle hitgyülekezetek hanem inkább egyházközség. Minimális létszám, mindenki ismer mindenkit és leginkább arról szól, hogy van egy Istentisztelet és utána beszélgetnek stb.

Máskor vannak ilyen összezörrenések ahol ebédelnek együtt, ilyesmi. Nem hiszem, hogy ez szektának számítana.

2015. aug. 10. 10:51
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is vallásos vagyok, mégis azt mondom, hogy hitgyülissel inkább ne!

Ha nem lépsz be ebbe a szektába (amit nem ajánlok), nem is valószínű, hogy komolyabb kapcsolat lesz belőle.

2015. aug. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, tökéletesen körülírtad a szekta fogalmát.

Az, hogy ő hogy próbálja neked ezt beadagolni, már más kérdés.

A lényeg, hogy miatta ne menj bele semmibe, annyit nem ér és legyél nagyon gyanakvó.

Aztán még jól is elsülhet.

2015. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
igen nagyon félreérthető volt, szvsz ha nem hitgyülis, akkor egy próbát megér. Szerintem viselkedj természetesen, persze ne túl nyomulósan. A vallásos emberkkal csak akkor gáz a kapcsolat, ha komolyan azt hiszi, hogy te pokolra jutsz, ha nem abban hiszel mint ő, és meg akar téríteni.
2015. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!