Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan viselkedjek egy randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek egy randin egy hívővel?

Figyelt kérdés

Miben más egy randi egy hívővel? Hitgyülekezetbe jár, olvassa és betartja a Bibliát stb.

Bemutatkozásnál kézfogás vagy puszi?

Végén ölelés / puszi?

Csók belefér?



2015. aug. 10. 02:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Érthetően kellene fogalmazni srác mert a hitgyülekezet az egy nagyon durva dolog. Ezért kapnál tőle egy pofont :D


Tehát nem tudod milyen felekezethez tartozik és közösségbe jár. Olyan mint egy hittan óra csak sokkal kötetlenebb(én is jártam jó dolog)

Ugyan olyan ember mint te, kezet nem illik nyújtani nőnek csak ha ő tartja oda először. Puszi találkozáskor simán beleférhet. Többi az majd kiforrja magát.

2015. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ha simán hívő akkor semmi különös, én is hívő vagyok, de köztünk is van különbség. A Biblia nem írja, hogy tilos a csók, sem azt, hogy nincs ölelés, puszi és a többik :) Annyira figyelj viszont, hogy a házasságon kívüli szex tiltott, valamint a válás is, ezért ha nem él házastársi viszonyban valakivel, akkor ha tényleg, igazán hívő, még nem élt nemi életet. Persze a legtöbb ember ezt nem tudja betartani, de gondolom egy randin úgysem a szex lesz a téma :) Ja, és vasárnap csak délután hívd randira!
2015. aug. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha nem a nagybetűs Hitgyüli, akkor meg egyszer beszélgess el a vallásának hittételeiről, meg ilyesmikről, aztán jól kitérve a párkapcsolati részre. A szexualitás meg jöhet ez után.
2015. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!