Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 év körüli férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli férfiak! Ti hogyan reagálnátok, ha megtudnátok, hogy a párotok terhes?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, a párom 20. 3 éve vagyunk együtt, és kiderült, hogy babát várok :) Még nem mondta el a páromnak, de nem akarom sokáig halogatni. Ő is tudja, hogy meg volt rá az esély, mert nem védekeztünk (direkt), de tudom, hogy meg fog ijedni elsőre. Én is meg vagyok ijedve még kicsit, nem tudtam még felfogni, hogy tényleg megtörtént.

Kíváncsi vagyok, hogy ti, férfiak, hogyan reagálnátok ilyen helyzetben? :)


2015. aug. 18. 17:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

Nos, én mindenképp átértékelném az életem, meg is ijednék egy kicsit, viszont vagyok olyan határozott ember, aki nem csak gyereket tud csinálni, hanem fel is neveli és képes biztosítani egy elfogadható életkörülményt. Tehát az anyukát feleségül venném, az biztos. Nem hagynám, hogy a kölyköm apa nélkül maradjon.

20/f

2015. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Végül megszületett a babátok? Együtt vagytok még? Mi a történet vége?

Én személy szerint sokkot kaptam volna a srác helyében. Kb. 20 év letöltendőt jelenthet egy fiatal srácnál. (Vagy megpattan, de akkor meg milyen ember? + a kicsinek "nem lesz apja". Nem is értelek, 20 évesen mire tervezni. Egy dolog 'megcsinálni', megszülni (bár nem könnyű), és megint más dolog felnevelni - főleg egy boldog családi hátteret biztosítva anyagi jólétben. Hacsak nem ott vannak a negyvenes szüleitek felettébb jó módban a háttérben, h. segítsenek.


Szép dolog a szerelem és a gyerekek szeretete, de más dolog álmodozni róla tiniként, és megint más a realitás. (Nem tanulni tovább, valószínűleg kevés pénzből élni, emiatt függni másoktól (szülői támogatás) + oda a fiatalság, ami a szórakozást illeti - nem a féktelen piálásra gondolok, hanem elmenni színházba, moziba, koncertre, beülni a barátokkal vhová.), mert innentől a köv. 20 éven át egy gyerekről kell gondoskodni...)

2018. febr. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen, megszületett a fiunk már rég, azóta is együtt vagyunk, jobb a kapcsolatunk mint valaha :) Persze az eleje nagyon nehéz volt, egy szörnyű terhességgel, aztán egy majdnem halálos kimenetelű szüléssel, de itt vagyunk, jól vagyunk. Már belerázkódtunk a dologba, és jól éreztem, az anyaság volt az amire mindig is vágytam, és megadta a kisfiam nekem ezt a csodát :) Most már csak az hiányzik, hogy összeházasodjuk :D
2018. febr. 6. 08:19
 14/14 anonim ***** válasza:
nevemre venném felnevelném,örülnék neki.terhes vagy kérdező?
2021. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!