Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járnátok olyan férfival, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan férfival, aki 30 fölött még a szüleivel él?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a nem válaszok arány szignifikáns lesz, de azért kiposztolom. Az is lehet egy igen válasz sem lesz.
2015. szept. 23. 12:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nos, én és a párom 7 éve vagyunk együtt, és még ő is a szüleivel él, én pedig az anyukámmal. Sajnos van köztünk 60 km, egyelőre engem és őt is a saját lakhelyünkre köt a munkánk. De mostmár egyre jobban érik a dolog, hogy összeköltözzünk.

Azonban ez ma (főleg itt vidéken) nagyon nehéz!!

Mi sem bírunk egyszerűen annyit félre tenni, hogy tudjunk venni saját házat, így valószínűleg majd hitel lesz belőle. A másik pedig, hogy valamelyikünknek fel kell majd adnia a biztos állását.

Szóval csak azt akartam mondani ezzel, hogy a körülmények nagyon fontosak! Mi azért vagyunk még így, mert így tudunk félretenni, illetve a szüleinknek is adni pénzt. Azonban már érzelmileg nagyon nehéz, hogy csak hétvégén láthatjuk egymást.


Én 27 éves lány vagyok, a párom pedig 30 éves.

2015. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10-es, annyira nagyvonalúan osztod az észt a magyar nyelvről, de halálosan érhetetlen, amit az utolsó bekezdésben leírtál.
2015. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

#5

pont ezt írtam volna én is

2015. szept. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%

Nem az a baj ha otthon lakik valaki, hanem az, ha kisgyerekként is viselkedik (és sajnos ez a leggyakoribb). Én nagyon hamar, még gyerekként elkerültem otthonról családi okok miatt, nem volt választási lehetőségem. Muszáj volt egyedül megteremtenem magamnak mindent, úgy hogy mellette albérletet fizettem. Nem volt egyszerű, az életem a munkáról szólt. Vannak olyan férfiak, akik tényleg azért élnek otthon, mert így akarnak minél hamarabb sokat spórolni, vagy mert betegek a szüleik, ez teljesen más. De van olyan 30 éves kollégám aki helyett a mai napig mindent megcsinál az édesanyja. Megtakarítja a cipőjét, bevásárol helyette, ebédet csomagol, mos-vasal, mindent amit el lehet képzelni. A 30 éves kisfiú meg ül otthon és számítógépes játékokkal köti le magát. Ilyennek sose lennék a második anyja.


30 N

2015. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Such a looser
2015. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Én is elvárom a csaj részéről, hogy ne az anyjával lakjon 30 évesen, de aki fent tud tartani egy normális lakást, az vagy prosti, vagy beképzelt diplomás 3,14csa.
2015. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Kedves Tizedik Válaszoló!


Magyarul tudsz-e? Mi a kifogásolnivalód a szöveg nyelvi megszerkesztettségében?

2015. szept. 23. 21:56
 18/18 A kérdező kommentje:
Konkrétum, hogy az anyja megmondja, milyen ruhát vegyen fel, állandóan hívogatja, amikor későn ér haza. Nem tudunk sehová elmenni így. Nem lehetek az első és legfontosabb az életében, amikor az anyja ennyire rátelepszik, és azt mondja neki, hogy senki nem fogja úgy szeretni, mint ő.
2015. szept. 23. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!