Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak, milyen szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, milyen szerintetek a tökéletes barátnő/feleség?

Figyelt kérdés
Milyen tulajdonságokat/szokásokat értékeltek, tiszteltek, szerettek egy nőben? (Nem csak az ágyban, általában is…) Szeretitek például, ha meglepetéssel vár, ha hazaértek? Szeretitek, ha szexisen öltözik, ha elmentek valahová? Jó, ha egy nő művelt, házias?
2015. okt. 27. 10:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
13-as találtál ilyen nőt? Mivel foglalkozol?
2015. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Hát volt már persze,akivel nagyon jól éreztem magam,MILF volt,kb. 3 évig voltam vele,imádtam őt,de ő a kor végett stresszelt.

Azóta keresek hasonló lányt.

IT területen vagyok,szoftverfejlesztéssel.

2015. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
48%

Érzékeny a rezdüléseimre, empatikus alkat, akinek nem kell mindig megmagyaráznom az érzéseimet, elég olykor a non-verbális kommunikáció is ahhoz, hogy tudja, mi a pálya. Viszont lehessen megbeszélni is az érzéseket, gondolatokat. Ahogy a helyzet kívánja. Gyengéd, szenvedélyes, kifinomult nő, aki tudja, hogy nő, nem játssza túl a szerepét. Felismeri azt, hogy olykor egy higgadt vitatkozással többre megyünk, mint a söpörjünk mindent a szőnyeg alá elvvel. Nem hisztis. Alkalmazkodó, fészekrakó típus (nem csak az én anyagi/lelki terheimre alapozza ezt, hanem megosztva).

Komoly, mély beszélgetéseket, életkérdéseket, célokat, terveket is meglehet vele beszélni. Érdekeli a miértek, nem éri be kapott válaszokkal. Kutat, keres az okok-okozatok után, nem másra keni a dolgokat, hanem felismeri, ha maga is tud tenni valamit. Lehet vele humorizálni, nem sértődik be egy kisebb szarkazmuson sem, bár alapvetően nem jellemző a szarkazmus rám. Kíváncsi természet, mert engem is sok minden érdekel. Tudunk beszélgetni egy jó könyvről is néha, máskor együtt nevetünk a legidiótább vicceken, helyzeteken is. Magyarul tart valahová a kapcsolatunk szellemi szinten is.

Spontán (nem csak szexben), játékos (nem csak szexben), szexuálisan túlfűtött, kezdeményező, kísérletező, kommunikatív az ágyban, visszajelzéseket ad, nyitott, szenvedélyes típus. Egészséges értelemben vett őrültségekre is nyitott, amik persze közös megegyezés kérdése. Pl. ha én poénból meg akarom próbálni kisminkelni a nőt, meg kirúzsozni, körmeit kifesteni, ne savanyú képet vágjon, hanem legyen benne, nevessünk ilyeneken is hatalmasakat. Vagy, ha akarja, poénból beöltözök a női ruháiba is otthon, hogy röhöghessen rajtam. stb. Szigorúan négyszemközt. Vagy vetkőzös póker, (vetkőzős) társas, vetkőzős ivás otthon stb. Játékos dolgokra vevő. Nem kell, hogy pörögjön mindig, de legyen partner túrázásban, kirándulásban is, néha menjünk el bringázni, ping-pongozni stb. Tehát nem a telefonját nyomkodja egész nap. Öltözködésileg visszafogott, szolid, de elegáns, hétvégén vagy munkán kívül sportos, kényelmes viseletet hord. Nem a divatot követi, hanem azt nézi, mi áll jól neki. Szolid rúzs néha mehet, smink is, de minden nap ne.

2015. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Noren1989 ***** válasza:
Sajnos #23-as nőjéről képet nem tudunk mutatni, csak rajzot, mert nem létezik.
2015. okt. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!