Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak, milyen szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, milyen szerintetek a tökéletes barátnő/feleség?

Figyelt kérdés
Milyen tulajdonságokat/szokásokat értékeltek, tiszteltek, szerettek egy nőben? (Nem csak az ágyban, általában is…) Szeretitek például, ha meglepetéssel vár, ha hazaértek? Szeretitek, ha szexisen öltözik, ha elmentek valahová? Jó, ha egy nő művelt, házias?
2015. okt. 27. 10:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Noren! Te egy doboz sört vettél feleségül? :-o
2015. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

1.El bír viselni :D

2.ÉN el bírom viselni

3.kedvel

4.én is

5.ideális a személyisége

6.fordítva

7.képes vagyok érdeklődni a dolgairól, nem unom halálra magam miközben előadja a dolgait

8.Nem néz ki úgy mint a másnapos Kiszel Tünde

2015. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
25%

Nekem olyan aki:

1.Nagyon csinos,heti 4-szer jár edzésre,kihívóan öltözködik

2.Diétásan étkezik,az alakja nagyon fontos neki

3.Igazi nőies nő,szeressen szexelni,tegyen meg mindent az alakjáért

4.ne akarjon gyereket ő sem

5.Legyen igényes

6.Fogadja el,hogy én karrierista vagyok és keveset tudok vele lenni

7.Fogadja el,hogy sokat eddzek

8.támogassa,hogy sokat dolgozom,eddzek,ne hisztizzen,hanem értse meg.


Nekem ezek.

2015. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

#13


írhattad volna azt is "kitartott nők jelentkezését várom"

2015. okt. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
50%
Nem feltétlenül akarom kitartani,de ezeknek kell megfeleljen,én inkább szexorientált kapcsolatot keresek,párkapcsolatra ami tényleges párkapcsolat arra nem vágyok.
2015. okt. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
13-as, az általad felsorolt 8 pontból 5 külsőség (edzés, jó alak, diétázás, jó alak, és is edzek, jó alak), három meg arról szól, hogy mit ne akarjon a nő. Sajnálom szegényt.
2015. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
50%

Hát igen,ez az amikor az ember kitisztázza céljait,de nyilván aki tudja mit akar olyat kap,én erre vágyok,igen főleg külső a fontos nekem,ezt sose tagadtam,csak ez számít 80%-ban nekem,ez valakinek rossz,de ez nézőpont kérdése,én erre vágyok más arra ezért színes a világ.

Ha tudod mit akarsz akkor olyat fogsz bevonzani aki neked megfelel ha tényleg olyanra vágysz.

2015. okt. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

#15


Ezt hívják kitartási viszonynak. Ott él a házabdan, a kontódra fitnneskedik, cserébe kapsz szexet.

2015. okt. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
34%

Hmmm,érdekes amit mondasz,nyilván nem akarom,hogy velem éljen,mindig nyakamon legyen,kell mindenkinek legyen saját privát kis élete.

Nyilván arra gondolok,hogy a pénz nálam látra szól,a lényeg,hogy látja,hogy ambiciózus vagy,van stílusod,tehát igényes vagy,sportolsz.

Én sose fizetnék a szexért én egy életstílust demonstrálok,ami vonzó a lánynak,látja,hogy edzés,ruha,kommunikációban is nem ez a wööö,háá kő kola dikk mán,hanem tudok vele választékosan kommunikálni.

Összetett ez nagyon.

2015. okt. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Noren1989 ***** válasza:
#11, még nem, de már gyűjtöm a petíciókat az alkotmánymódosításhoz.
2015. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!