Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnél egy olyan húszas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy olyan húszas éve közepén levő férfival akinek te lennél az első barátnője, nem azért mert élettelen volt, hanem kereste a számára megfelelőt?

Figyelt kérdés
Többen jönnek azzal, hogy jobb ha valaki tapasztalt, de mi van akkor, ha tényleg nem érte be bárkivel, hanem kereste azt a lányt aki számára egy igazi partner és mellé fejlesztette önmagát, a párkapcsolat miatt, hogy ne okozzon gondot rutintalanság.
2015. nov. 18. 15:11
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet! Sokáig azt hittem, hogy a fiatal férfiak éretlenek. De amióta megismertem a mostani páromat, megváltozott a véleményem. Ő 27 éves, és hozzád hasonlóan Neki sem volt még kapcsolata. Én vagyok az első. Én elváltam 8 éve(36 éves vagyok!!!) és van egy kislányom, aki most 11 éves. Egyébként az előző munkahelyemen ismertem meg a jelenlegi páromat, és a családom, de főleg a kislányom nagyon megkedvelte őt.
2016. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Kicsit meglepő a sok pozitív válasz...nem baj hogy szűz vagy 25 évesen, sőt jól tetted hogy vártál, meg kell téged becsülni stb....de ha egy 24-25 éves csaj ír ki ilyen kérdést, akkor neki azonnal megírják hogy flúgos,nem normális,totál defektes és soha nem kéne...pff

Én azt mondom ne adj túl sokat az itteni válaszolók szavaira. Hiába mondják itt hogy nem gáz a helyzeted a való világban lehet minden csaj elhajt majd. Én például biztos nem kezdenék 25 éves szűz fiúval mert aki idáig az marad az egyszerűen nem elég férfias se külsőleg, se belsőleg és nem él normális életet. Mert ha így lenne biztos (100%) hogy ennyi idő alatt talált volna olyan lányt aki kívül-belül megfelel számára (és a lánynak is ő). Egy testileg és lelkileg egészséges férfi nem így áll ehhez a kérdéshez, ez csak egy magyarázkodás a részedről, amivel saját magadat is eteted.

2016. jún. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen :)
2016. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 Márics Attila ***** válasza:

Aki írta azt a sok marhaságod a sport hasonlatokkal magyarázza már meg nekem, ha szerinte minden kapcsolattal az ember egyre tapasztaltabb lesz és szerinte halmozni kell őket a kellő tapasztalat eléréséhez akkor ugyan ez a házassággal is így működik mert nekem úgy tűnik az elmondása alapján. Szóval a 4-5. házasságra elég tapasztalt leszel és megérsz a dologra, ez egy elég csábító világkép.

Az a véleményem, hogy az illető igen sorvad érzelem világgal rendelkezik szóval, ha valaki otthagyja akkor ugyis lesz másik elven jól megvan ezzel a béna gondolatta.

Azt nem kétlem félreértés ne essék, hogy az ember kapcsolatról kapcsolatra egyre tapasztaltabb lesz, de az említett példány gondolatait ne fegyük készpénznek mert marha nagy hülyeség.

2016. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Visszaolvastam a válaszokat, és úgy döntöttem, hogy leírom a véleményemet: szerencsétlen kérdező szerintem saját magáról írt, hogy még nem talált megfelelő partnert 25 évesen. Írta többek között, hogy próbál ismerkedni, még a társkereső oldalakat is bevetette. 1x már leírtam, hogy nekem is van egy ismerősöm, aki hasonló cipőben jár, sőt... A folytatást fentebb már leírtam.

Kedves Kérdező! Nem piszkálni akarlak, a tapasztalat beszél belőlem. Én is próbálkoztam a társkereső oldalakon, és mindig csúfosan felsültem. A 3. (vagy 4.?) próbálkozás után elegem lett belőle, és miután élőben is csalódtam, 35 évesen azt gondoltam, hogy nem leszek többé szerelmes. Most 36 éves vagyok, a barátom 27, és tiszta szívből szeretjük egymást! Sőt: elfogadta a lányomat is!

2016. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!