Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnél egy olyan húszas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy olyan húszas éve közepén levő férfival akinek te lennél az első barátnője, nem azért mert élettelen volt, hanem kereste a számára megfelelőt?

Figyelt kérdés
Többen jönnek azzal, hogy jobb ha valaki tapasztalt, de mi van akkor, ha tényleg nem érte be bárkivel, hanem kereste azt a lányt aki számára egy igazi partner és mellé fejlesztette önmagát, a párkapcsolat miatt, hogy ne okozzon gondot rutintalanság.
2015. nov. 18. 15:11
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

Nem. Ha 25 körül van, és egy épkézláb kapcsolat sincs a háta mögött, ott valami baj van. Gondold végig, ha ennyi ideig, szóval kb. 10 év leforgása alatt nem talált számára megfelelő partnert, akkor nincs baj a készülékkel? Amikor a fiatal kort éli az ember, és szeret nagyot harapni az élet nevű tortából, tapasztalatot szerezni, örülni, szeretni, csalódni, gyűlölni, és ezáltal tanulni a későbbi kapcsolatokra, nos ez neki mind kimaradt. Így nem nőtt fel igazán, hisz gondoljatok bele, hogy a hibáink, tapasztalataink formálnak minket. Ez olyan, mintha úgy akarnál egyből profi vizilabdázó lenni, hogy sosem voltál még bokáig érőnél mélyebb vízben.


29/F

2016. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

Abba nem gondolsz bele, hogy nem minden ember egyforma és nem mindenki ugyanakkor érik meg? Tipikus idióta birka vagy. Tudod régebbi kapcsolatok nélkül is lehet jó partner valaki, ha odafigyel a másikra és nem csak önmagát helyezi előtérbe.

Én egy normális kapcsolatot keresek, ahol nagyon tetszik a lány kívül belül csak nem találtam még ilyen lányt. Pedig egy jó ideje aktívan ismerkedek. Na meg hány olyan kezdőről hallottam akinek nem voltak meg a régebbi tapasztalatok és mégse volt emiatt gond vele és kitudta elégíteni a párját, ő is húsz felett volt, mert nem akart bárkivel összejönni. Hajadra kenheted azokat a tapasztalatokat. Jelenben kell élni nem a múltban!

2016. márc. 9. 17:17
 23/45 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy nem lehet, nem is lehetetlen. És nem vagyok idióta, csak mert logikusan gondolkozom.

Lehetek kapásból a legjobb focista, mert vettem egy labdát?

Lehetek a top úszó, csak mert leborotváltam a mellkasom?

Lehetek mesterszakács, mert összedobtam egy rántottát?


Egyikre sem lehet azt mondani, hogy nem, mert megtörténhet valami csoda folytán, de a helyzet az, hogy nem túl reális. A kapcsolatokat is tanulni kell, nem elég elképzelni, hogy milyen lenne, ha...

2016. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy ahhoz, hogy jó lehess valamiben, nem elég az elmélet. De a tuti példám... ha kívülről fújom a KRESZ-t, akkor már jól vezetek?
2016. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

Miért kell a párkapcsolatokat a sporttal és a vezetéssel összehasonlítani? Két különböző dolog, abban igazad van, hogy jó vízilabdázó akkor lehet valaki, ha sokat edzi magát. De a párkapcsolatok, ahol az a lényeg, hogy szeressék, tiszteljék egymást és elfogadják egymás hibáit, mert hiába volt valakinek több száz kapcsolata, attól még ő se lesz tökéletes, nem az a lényeg, hogy mennyi kapcsolata volt a háta mögött, nem a számok a lényegesek, hanem maga az ember.

Több lehetőségem volt már, de nem vagyok az a fajta típus aki összejön valakivel csak, mert nem volt számára jobb aztán később otthagyja. Most jobb lett volna ezt megcsinálnom aztán hordozom magammal a tapasztalt jelzőt, előrébb lettem volna ezzel? Nem hinném. Sajnos akik eddig tetszettek nekem azoknak én nem kellettem és csalódtam is némelyikükbe. Későn is értem kb 18-19 éves koromra érdekelt a lányok. Akkoriban nagyon félénk voltam velük, de már szerencsére ebből kinőttem. Ez a fontos, nem az, hogy milyen voltam az már elmúlt.

A személyiségünket egyedül is lehet fejleszteni nem kell ahhoz társ és így is meglehet találni önmagunkat. Sőt sok olyan ember van aki pár csalódás után teljesen eltávolodott önmagától.

2016. márc. 9. 18:41
 26/45 anonim ***** válasza:
Értsünk egyet, hogy nem értünk egyet. De örülök, hogy sikerül kúltúrált módon nézetet egyeztetni. Azt próbálom a hasonlításokkal elérni, hogy gondold át a dolgot. Azért kell, hogy ne folyton a nagy ő-re várj, mert számtalan dolgot szalasztasz el, életből pedig csak egy van, érdemes azzal gazdálkodni. Ha folyton csak vársz, és keresed azt, ami vagy aki valójában sosem létezett, rengeteg élménytől zárod el magad, nem beszélve arról, hogy lehet hogy a nagy ő már el is ment, mert akkor épp nem kellett neked. Számodra megfelelő nincs, ahogy senki számára sincs tökéletesen egyező, hisz mind mások vagyunk, ráadásul ahogy telik az idő, úgy is változunk. Senki nem statikus. Ha valaki szimpatikus, ugorj egy fejest a mélyvízbe. Nem beszélve arról, hogy természetesen itt is imádják a tapasztalatlan fiúkat, de mind tudjuk, hogy ez kamu, már az esetek 70%-ában. A többi lehet korrekt. Azért kell a tapasztalat, mert egy felnőtt kapcsolatban már tudnod kell, mikor mit mondj, vagy tégy, és hogyan időzíts. Elméletben hiába vagy a téma szakértője, ha nincs gyakorlat, nem ér semmit, hisz a fantázia soha nem olyan, mint a valóság. Szemléltetem: elképzeled, hogy áthívod barátnőd egy filmre, majd összebújtok, simogatjátok egymást, majd egy szenvedélyes csókváltás után egymásnak estek, és egy kielégítőt szexeltek. Na a valóságban nem így lesz, még a csók össze is jöhet, de tapasztalat hiányában már a gondolattól úgy fog állni a rudi, mint a cölöp, és kb. 10 rántástól már fröcskölöd össze a környékbeli textilt.
2016. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
A kérdező is leírta, hogy ismerkedik, csak nem találja a megfelelő partnert. Van ilyen. Mivel ismerkedik, valamennyi tapasztalata azért összegyűlik azzal kapcsolatban, hogy hogyan kell bánni a nőkkel. Az egy dolog, hogy szexuális téren tapasztalatlan, de ha az elmélet megy, akkor már csak a partneren múlik, hogy mennyire lesz sikeres a gyakorlatban. Ismerek nem egy olyan embert, aki fiatalon aktívan szerezte a tapasztalatokat, és teljesen alkalmatlan egy tartós kapcsolatra. Nem azon múlik, hogy hány emberrel feküdt le az ember, hanem a másikhoz való hozzáállásán. Utána már csak csiszolódni kell. :)
2016. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

#26 "elképzeled, hogy áthívod barátnőd egy filmre, majd összebújtok, simogatjátok egymást, majd egy szenvedélyes csókváltás után egymásnak estek, és egy kielégítőt szexeltek. Na a valóságban nem így lesz, még a csók össze is jöhet, de tapasztalat hiányában már a gondolattól úgy fog állni a rudi, mint a cölöp, és kb. 10 rántástól már fröcskölöd össze a környékbeli textilt."


Azt nem veszed észre, hogy amit leírtál az is egy fantázia? Honnan veszed, hogy úgy történni mikor meg se történt és lehet nem is fog? Lehet nehéz ezt felfogni, de nem vagyunk egyformák! Nem a nagy őt keresem, hanem egy lányt akivel jól szeretném érezni magam és azt is, hogy ő is jól érezze magát velem. Ilyen lányt még nem találtam, pedig aktívan ismerkedek most is az egyik társkeresőn elküldtem 4 levelet. Igaz nem a legjobb ismerkedési módszer, de nem szabad kihagyni a lehetőségeket.


#27 Mivel nem barlangban vagy kolostorban élek elzárva a civilizációtól így van fogalmam mi, hogy működik és szeretném gyakorlatba átültetni, itt hozzátenném, hogy nem görcsösen akarom, mert ezzel ellehet szúrni!

2016. márc. 9. 20:18
 29/45 anonim ***** válasza:
Reménytelen eset vagy, neked sosem lesz barátnőd...
2016. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Azért mert nem általánosítok és nem alacsonyítom le magam meg nem jövök ilyen birka szövegekkel, mint te? Tudod én is logikusan végig gondolom azt amit írok és nem vagyunk egyformák ezt kéne megértened.
2016. márc. 9. 22:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!