Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnél egy olyan húszas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy olyan húszas éve közepén levő férfival akinek te lennél az első barátnője, nem azért mert élettelen volt, hanem kereste a számára megfelelőt?

Figyelt kérdés
Többen jönnek azzal, hogy jobb ha valaki tapasztalt, de mi van akkor, ha tényleg nem érte be bárkivel, hanem kereste azt a lányt aki számára egy igazi partner és mellé fejlesztette önmagát, a párkapcsolat miatt, hogy ne okozzon gondot rutintalanság.
2015. nov. 18. 15:11
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
A barátom is ilyen. :) Szerencsére nem voltak szexkapcsolatai sem. Nekem is csak egy kapcsolatom volt előtte, az is több évig. Nekem imponál, hogy ő sem áll össze akárkivel, az meg pláne, hogy huszonakárhány év után pont engem tart a megfelelő partnernek egy kapcsolathoz. Főleg, hogy neki ez az első. :) Szóval, a válaszom: Igen! :)
2015. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Szintén igen és nagyon is büszke lennék rá!!! A vőlegényem is ilyen 29 volt az első szexuális kapcsolatakor és összesen ha 4-5 kapcsolata volt 47-ig. Nem rajta múlott egyik se, végleges egyet akart ő is én is. :-)
2015. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
70%
félnék, hogy velem is túl kritikus lesz, vagy tökéletes/átlagos nőt akar belőlem csinálni. félnék, hogy tőlem várja a megváltást.
2015. dec. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
33%

Túl sokat várna el tőlem, ahelyett hogy lazulna és megpróbálna megismerni.

Sose szeretem a pipa-életet élő embereket, akik keresik életük kis dobozkáiba a csúcsjelentkezőket. Számomra ez görcsösség, erőszakosság, a valódi emberi kapcsolatok paródiája.

Az ilyen nem rám lenne kíváncsi, nem próbálna igazán megismerni és megszeretni, hanem csak méreget, hogy beleférek-e a "barátnő" feliratú dobozkájába.

2016. jan. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
#14 Miért kell előítéleteket gyártani? Mindenkiben van valami hiba, bennem is, ha megszeretnélek akkor nem a hibáiddal foglalkoznék, hanem veled. Próbálok ismerkedni, de még nem jártam sikerrel, volt egy pár lány akinek tetszettem és nem tudok mit csinálni akkor, ha nem vonzanak. Mindenkivel szívesen megismerkedek, mert szeretem a nyitottságot, de lányok közül eddig vagy valaki nem akart megismerni, mert nem voltam szimpatikus vagy megismertem és volt barátja vagy nekem nem volt szimpatikus, de megismertem volna meg nem akart megismerni. Ne tápláljunk már előítéletet nem hordom fent a tekintetemet én csak a boldogságot keresem és nem tudok mindenkivel az lenni.
2016. jan. 1. 13:13
 16/45 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem akartalak megbántani. Túl nyersen fogalmaztam. Abból, amit leírtál, egy olyan ember képe rajzolódott ki előttem, aki kiméri, kiszámítja az emberi kapcsolatait. Emberekkel így kontaktolni... lehet, igen, csak nem biztos, hogy jó lesz hosszútávon. Vagyis inkább azt mondanám, hogy az én lelki alkatomnak nem jön be.

Szóval nem személyesen neked szólt, hanem annak az embernek, akit magam előtt láttam, amíg a kérdésedet olvastam. Nem akartam személyeskedni, elnézést.

2016. jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Semmi baj, csak rosszul esett, mert nekem tényleg az a célom, hogy tudjak szeretni valakit, nem az hogy felvágjak vele és mutogassam, hanem tudjak a szemébe nézni, ne kívánjak mellé más lányokat.
2016. jan. 1. 19:19
 18/45 anonim ***** válasza:
nem ,mert ,ha ennyit keresgélt ,hadd kutakodjon tovább :p
2016. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

Értelmes a srác?Jó a társaságában?Figyel rád?

Akkor ha felmerül benned ez a kérdés az már régen rossz...

2016. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
nemtom mi ezzel a baj..hasonloan gondolkozásom van nekem is..volt pár barátnőm,de akárkivel nem jövők össze..elég jó megválogatom,hogy kivel is..és engem is,mint leirtad "élettelen" nek tartanak ezért..mert nem félévente mással vagyok..
2016. febr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!