Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, akik nehezen tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik nehezen tudnak megnyílni! Mi az ami ilyenkor jól esik a nőtöl? Ha inkább hagynak? Vagy apró jelek, amiből tudod, hogy gondol rád? Mi az a pont, amikor már megnyílsz?

Figyelt kérdés

2016. jan. 4. 19:04
 1/6 A kérdező kommentje:
*nőtől
2016. jan. 4. 19:05
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Számomra jól esik,ha látom azt rajta,hogy vidám,nem mutatja azt,hogy mennyire zavarja a zártságom,és persze ha ő próbál beszélgetni,kezdeményezni.Így előbb-utóbb felenged a jég.:)
2016. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Én pl. nagyon, nagyon nehezen nyílok meg és azt is rosszul fejezem ki sokszor.

Hogy mi az amit ilyenkor szeretnék? Hát önbizalmat ahhoz, hogy elhiggyem, tényleg kellek neki. Semmiképp ne hagyjon mert abból csak az ellentettjét fogom gondolni.

Hogy mi az a pont? Jó kérdés mert én még akkor sem nyílok meg igazán amikor kapcsolatban vagyok. :/

2016. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha fejbedobom egy hógolyóval és ő nem kezd el rinyálni meg hisztizni hanem nekiáll velem hógolyócsatázni.
2016. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az esne jól, ha meg tudna nevettetni és nem nekem kéne még azon is gondolkodni, hogy a zártságom ellenére hogyan viccelődjek vele úgy, mintha velem semmi gond se lenne.
2016. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok-sok apró dolog és amit én küldök felé apró dolgokaat, aztokat értse. Sok dolognak adok nagyobb jelentéstartalmat... És nem vagyok erős kifejezésben sem. Egy aranyosabb utalás a max.. És ne zavarja ha mégis kifejezem akkor elsírom magam...
2016. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!