Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek én reagálom túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én reagálom túl a dolgot, vagy igazam van? Főleg fiuk válasza érdekelne nagyon.

Figyelt kérdés

21 èves lány vagyok ès másfèl ève vagyok együtt a 10 èvvel idősebb barátommal. A kapcsolatunk elsô 2 hónapja nagyon szèp volt,szinte ragyogtam mellette. Majd kb 2 hónap után már nem simogatott annyit, nem volt köztünk olyan idilli a lègkör, csak facebookon becèzget szemèlyesen nem. A csókolózások is elmaradnak, kb könyörgök azert h öleljen meg vagy csókolózzunk már. Ezektől nem èrzem az intimitást a kapcsolatunkban, ami miatt nekem a szex is rossz. Testileg nagyon kivánom őt, de a szexet nem tudom èlvezni,sajnos elèggè èrzèkeny lelkű lány vagyok, nem tudok csak ugy a szexre koncentrálni nekem ahhoz èrzelmek kellenek. De ezeken kivül szeretjük egymást, ès nagyonnagyon szeretem őt, jol elvagyunk, segìtjük egymást ott ahol tudjuk.

Szerintetek èn tulzom el ezeket a dolgokat, vagy tènyleg nem normális a helyzet?

(Már sokszor megbeszèltem vele ezeket,de azt mondta hogy odafigyel ami csak pár hètig tartott. Azt mondta h èn vagyok túlságosan szeretetèhes)



2016. jan. 20. 23:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A párod a saját akaratait fogja rajtad beteljesíteni. Elég nagyok az elvárásai, és minél jobban próbálkozol, ő annál többet és többet fog elvárni tőled, a semmi haszon fejébe konkrétan. ÉS a szeretetedet egy életen keresztül ki fogja használni. Ha van eszed ezt nem engeded és olyat keresel magadnak, aki önmagadért fog szeretni és nem azért akit majd csinálni fog belőled. És akire a saját akaratát erőlteti.
2016. jan. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos igényeid vannak. A partnered belesimult a megszokásokba, és biztonságban érzi magát, miközben kihasználja a szeretetedet.

Fel kell ráznod egy kissé az 'álmából'.

Legyél kissé ridegebb te is, próbáld őt másolni, ahogy viselkedik veled. Ezzel tartasz elé egy tükröt, amiben remélhetőleg meglátja magát, és azt, hogy mit (nem) tesz veled. A felismerés ha felébreszti, akkor meg fogja tanulni, hogy minden napért tenni kell egy kapcsolatban, és együtt élvezni azt.

Ha erre sem ébred, akkor sajnos elvesztetted őt.

2016. jan. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nem azért van ,mert elhanyagolod magad? elhíztál ,eltramplisodtál? próbálj minél nőiesebben viselkedni,kinézni.
2016. febr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Kicsiszívem, ez nem normális. Sok ilyen férfi van, mint ő. (Nő is, de most hagyjuk.) Vagy jóval fiatalabbakkal vagy jóval csúnyább, antiszociális lányokkal kezdenek. Tudod miért? Mert el tudják hitetni velük, hogy mivel ők tapasztaltabbak az életben, nekik van igazuk. Az első pár hónap, akár fél év-egy év színjáték, aztán kezdődik az egész. Szépen módszeresen leépíti az önbecsülésed. LEGYÉL CSINOSABB, MAJD AKKOR SIMOGAT?! Közben folyamatosan megmagyarázza neked, hogy ez így van rendjén, más se jobb, ezt mindenki elvárja, stb. Nem érzed, hogy te is így jártál? Menekülj, mielőtt teljesen tönkretesz. Eltöltesz még pár évet vele és egy roncsként jösz ki a kapcsolatból...

Egyébként lehet, hogy kicsit elfogult vagyok, mert én ebben a helyzetben voltam és akkor nem láttam hogy mi történik. Amit eddig leírtál, tökéletesen fedi ezt. Olvasgattam is utána erről többet, jóval gyakoribb jelenség mint gondoltam. Nekem azért volt szerencsém, mert kb másfél év után úgy gondolta, hogy már eléggé behálózott ahhoz, hogy megerőszakolhasson. Volt már köztünk szex, de nem olyan módon, ahogy ő akkor akarta, arra mindig nemet mondtam. Szóval megkapta erőszakkal. És utána megmagyarázta, hogy ez miért is járt neki. _Ennyire_ szerencsére én sem vagyok hülye, még megmenekültem tőle kisebb lelki sérülésekkel. Ha még várt volna ezzel 1-2 évet, lehet eltűröm neki, annyira kimosta volna az agyam. Más szörnyű dolgokat is eltűrtem neki. Folyamatos, célzott sértegetésekkel és közben hízelgéssel és színlelt ragaszkodással és mellé ezzel az én többet tudok az életről mint te mesével tök jól lehet fiatal lányokat manipulálni. Gondold azért végig, hogy nem így jártál-e.


A jobb eset, ha tényleg csak lusta.

2016. febr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!