Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amikor a régi szerelmeitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a régi szerelmeitek házasok, szülők lettek, pl. a facebook-on látjátok, mit éreztek, gondoltok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 21:41
1 2
 1/17 VirágésBence ***** válasza:
0%
Több verzió is van, attól függ kiről van szó, hogyan váltunk el. 1: egészségére, ennek így kellett lennie. 2: most ez vagy átesett egy agyműtéten vagy a pasas nagyon hülye, jól meg fogja még szívni. 3: jobb csávót érdemelne. 4: remélem elvetél.
2016. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Azt, amit te.
2016. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
ha ez megnyugtat, tündérmesés arckönyvet én is tudok ilyet, én is ezt hittem a posztok miatt,mint Te.a karrier és a többi is stimmel nála is. aztán kiderült, hogy az asszony egy összeférhetetlen, hisztis, veszekedőgép és néhány egyéb vállalhatatlan dolga is van. viszont képeken remekül mutatnak és a nő nagyon tehetséges a pozolásban, másban nem... tényleg sose tudhatod, mit rejt a valoság, ne ülj fel neki.
2016. márc. 16. 21:48
 4/17 anonim ***** válasza:
Én rosszul vagyok tőle. Nem vágyom sem házasságra sem gyerekre. De szerencsére az én volt általános és szakközepes osztálytársaim közül kb 40 ember közülük csak 3nak van gyereke
2016. márc. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Pl azt, hogy szegény csaj, nem tudja kivel állt össze. Ha tudná, nem szült volna neki gyereket.

Vagy: Úúúristen, ennyire vak nem lehettem. Hogyan tetszhetett ez a fickó nekem bármikor?

Esetleg: Remélhetőleg a gyerek nem rá fog hasonlítani...

2016. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
"dik, ez még él?" csont komolyan. Mivel nem ismerősöm egyik sem, ezért kicsi az esélye, hogy belfussak bármelyikbe is. Meg pont nem érdekel a fécesz-búk. 20 ismerősöm sincs more.
2016. márc. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Semleges, vagy orulok neki, de sosem volt rossz erzesem es rosszat sem kivantam nekik. Az exeimmel baratsaggal valtunk el, az osszessel:-)
2016. márc. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
8-as kifelejtettem, van egy pasi de o nem ex hanem a jelen/jovo es amikor meglatom a feleseget mindig az jut eszembe, h a csaj ugy nez ki mintha valami vasalo fejbevagta volna:-)
2016. márc. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Fish1 ***** válasza:
Semmi extrát. Ha sikereik vannak, örülök neki, ha kudarc éri őket, akkor remélem, hogy levonják a következtetéseket, tanulnak belőle, és legközelebb máshogy reagálnak az adott helyzetre. A kudarcokból sokat lehet tanulni és fejlődni általuk.
2016. márc. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 MolotovPunk ***** válasza:
Semmit,mert nem érdekel.Ismeretségi körből bőven elég hallani ezt azt.Fosbukot meg évek óta nem használok.Nem vagyok kíváncsi a volt exbarátnőim magánéletére.
2016. márc. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!